Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

smajliQa

oki..supis... posli,,,, no tak ja by som chcela chudsie brucho a aj tie nohy, rada by som s nimi nieco urobila...
vobec nevies aky mas podiel tuku v tele???? inak v lekarnach su take pristroje, hodis tam par centov, a ta to odvazi a napise ti to presne kolko mas v tele tuku a kolko svalov...

sade8

brucho mam celkom dobre - s tym nemam problem - no tie nohy...
ja mam obvod 56 cm....no ja neviem ci su to svaly - ako to zistim?

cviky - no tak snazim sa venovat tento tyzden aerobnej aktivite mam taku loptu a na nej skacem proste sa na nej vyblaznim...

neviem co by sa dalo este s tym spravit....poslem este foto....

smajliQa

fun : cakame :D

sade : aky mam obvod stehna absolutne netusim... musim sa odmerat a potom napisem, az pridem domov hned sa zmeram...
dakujem za dodatok k tej fotke, je to mile od teba.
skoda ze ti nebolo vidno brusko, vedela by som viac, a by som povedala ze ty mas skorej svaly ako tuk.nie???? vobec nie si tucna, mas len pevne nohy, s tym sa da urobit cokolvek.horsi by bol tuk.
ake cviky robis na nohy??

smajliQa

fun....nehanbi sa... o to tu predsa ide ze ako vyzerame, a nie posielat tie najlepsie co mame v PC...
ked ta niekto na ulici vidi, tiez nerozmysla nad tym ze ako si vyzerala pred pol rokom, ale ako vyzeras teraz..chapes.,..

fun13

horvat.vanesska@gmail.com
baby ja vam poslem fotku zajtra, dnes sa uz nechcem fotit... kedze som uz po jedle...
alebo ak najdem nejaku z leta tak tu vam poslem..

smajliQa

tak ja som ti poslala dve... ale nemam pri sebe zial teraz ine, len takto, snad to bude aj tak dobre vidiet ako vyzeram,... to bolo obzerstvo cez vianoce :)

Najčítanejšie články