Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

hillary

malo papam priloh a maso a ryby toho ovela viacej , kuracie maso teda, no tak to mas super ze si sa z toho dostala ja sa bojim chcem aj navysovat potom priberiem dvesto gramov a zase dole s vahou chore na hlavu, no nasiiiiiii neviem uz im milion ludi povedalo ze som nezdravo chuda mnohi ze mam anorexiu aj mi nadali uz a le tak zase ked vidia ze si beriem na obed obrovsku sniclu ryzu podlavim aby opticky vyzeralo ze tam neni len jeden alebo dva male kopceky a ktomu vela zeleniny tak tanier vyzera byt plny tak to beru len ako dietu nevedia ze sa vazim pat krat denne a z e kvoli pribratemu kilu nemam chut ist ani von , pizzu ? mnam to by som si hned dala a to ako je mozne ze po nej nepriberies a jedavas pravidelne ci proste ked mas chut si nieco das, super ze si sa z toho vyhrabala hadam sa to podari aj nam ostatnym, ja viem kuracie prsia jedavam fakt ze velke mnozstov a z toho nepriberam ale ako som robila pokusy som si dala na veceru k nim trosku varenych zemiakov a hned pol kila hore na druny den

exbulimicka

hillary a doma vasi vedia o tvojom probleme?bo toho vypekania sa pak mohli vzdat..u nas to bolo just to iste!babka napiekla 15druhov!!!!!kolacikova a susienok!ved uz to je chore:)))to aj zdravy sa obzere!haha

exbulimicka

ja som nemala a ani nemam specialny jedalnicek,ono o to ide...kym budete sa snazit jest zdravo,stale sa svojim sposobom obmedzujes a musis riesit jedlo.mala som problem len s velkostou porcii,stale som prirodzene chcela jest z maleho taniera..tak som odkukavala od inych ludi,kolko si naberaju..(sokujuco vela to bolo pre mna:))ranajkujem uz roky ovsene vlocky a jogurt,skorica,med alebo toasty s dacim..dnes na obed len objednam pizzu,bo cestujeme,tak balim a nemam chut varit:))skus jest viac masa a menej priloh ak priberas.z ryb a kur.prs nemozes pribrat!nie je tam tuk ani cukor a proteiny sa tvojmu telu aj tak zrejme zidu,ak si chuducka.

hillary

exbulimicka rada ze zbavit sa zrkadla je super myslim ze by to mnohym z nas velmi pomohlo , dva tri tyzdne ti trvalo kym sa ti rozbehol metabolizmus ? mozes mi prosim poradit alebo povedat ako vyzeral tvoj jedalnicek ked si ho rozbiehala a aky mas teraz jedalnicek co zhruba papas ? ja priberam aj ked si dam o kopcek ryze viac metabolizmus pas

hillary

baby keby ste videli co sa u nas deje v kuchyni asi styri plechy kolacov sa chystaju a takych ze dovidenia , uz teraz som zufala ako po celom dome rozvoniava cokolaaaaaaaaaada ach,

lady opium mne pomohlo to ze v zrkadle sa stale vidim tusta ale akoze moc a potom ma priatel odfotil a sa divam jak z koncentraku a konecne som pochopila ze to ze mi kazdy vravi ze som nezdravo chuda asi na tom nieco bude, ale aspon som si uvedomila ze tucna nie som ale jest ma to zatial nedonutilo, teda okrem prezierania ale drzim sa od soboty nic aj ked to kilo tam stale je hm

ammanda

Prejedacka napises nejake dalsie info o tom OA? kedy je najblizsie stretko? som z ba a mozno by som sa celkom rada pridala..,funguje to aj cez sviatky?

exbulimicka

este jedna dobra rada-zbavit sa doma zrkadla!ja som mala polroka len male zrkadlo v kupelni,kde sa vidis max po ramena.poznas ako to chodi,si kost a koza a rano kuknes do zrkadla,pripadas si tlsta a je cely den zabity.no a ked sa rano nemas kde obzerat,vyhnes sa tomu,zacnes viac vnimas ako sa citis a menej ako sa vidis.pretoze s ppp sa vidis 5x taka ako naozaj si.

exbulimicka

ja som bola tak isto,vzdy ked som chcela prestat,naela mi vaha a ja som sa paradoxne obzrala zo stresu,ze priberiem:)nepriberies,to ti garantujem!chvilu to potrvakym sa ti rozbehne metabolizmus a travenie,ale po takych 2-3tyz sa budes citit ovela lepsie.chce to vydrzat nepohodlnych par dni,uz si vydrazala mozno nepohodlne roky s bulimiou,tak toto musis zvladnut!

hillary

exbulimicka kokos tak super gratulujem a este aj po porode taku vahu no pekne dufam ze sa to podari aj nam papat bez vycitiek a to co hovoris poznam uplne teraz uz sa snazim trochen viac ale pred siestimy rokmi som mala kludne v pondelok 57 a v stredu 63 co ti poviem :) a gratulujem k dietatku :) ja sa toho bojim s mojou ppp ako otehotniem priberanie nejedenie a aby som mu potom niako neublizila