Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

aloegel

Vazena doktorka.PPP kolko percent mam z predaja garcinie? 5% . Ja nikoho nenamotavam. Ja chcem ludom poskytnut blizsie informacie o garcinii a moznosti ako si ju kupit. Nikomu nedoporucujem liecit bulimiu a anorexiu garciniou. Tu doporucujem len osobam ktore maju problem ze nevedia kedy prestat jest.
Citujem: "Šupka ovocia sa suší a získava sa z nej kyselina hydroxycitrónová (HCA). Účinkom HCA je blokovaný enzým (citrátliáza), ktorý premieňa tieto kalórie na tuky. Výsledkom toho je, že telo spaľuje existujúce zásoby tukov, čím pomáha k zníženiu hmotnosti. Keď organizmus vyprodukujedostatok glykogénu a uloží ho v pečeni, do mozgu je vyslaný signál oznamujúci, že telo prijalo dostatok potravy. Tento proces sa nazýva reflex nasýtenosti, potláča hlad, čím obmedzuje chuť na ďalšie jedlo."

V prvom rade reagujem na prispevok kissable ktory si bol pridany pred troma rokmi nikde tam nie je napisane ze osoba ma bulimiu a anorexiu a nerobim to pre zisk, chcem len aby ludia vedeli ze existuje garcinia a sami sa rozhodli ci maju o to zaujem. Dakujem za pochopenie. Len tak mimochodom: Vianoce su zajtra, resp. uz dnes, tak asi by si to nikto do vianoc nestihol kupit. ak mate zaujem mozem aj Vam poslat informacie o produktoch ktore ponukam.

Dakujem za pochopenie

doktorka.PPP

Vazeny "Aloevera",

mna by velmi zaujimalo, kolko percent zisku mate z predaja tej garcinie, a kolko penazi mate vy z toho, ze cloveka, ktory ma poruchu prijmu potravy, namotate (presvedcite) na to, aby si kupil Vase vyzivove doplnky ?

Uvedomte si, ze bulimia a anorexia su psychicke poruchy, pri ktorych ma clovek obvykle problem prijat svoje telo a ma narusene vnimanie sameho seba. V dosledku toho anorekticky a bulimicky chcu neustale chudnut a zvracaju, co niektorym z nich sposobi casom smrt.
Uvedomte si, ze niektore z dievcat, ktore sem pisu, su este neplnolete, a nemaju ani 18 rokov a ja povazujem z Vasej strany za uplne bezcharakterne a neeticke, ze tuto internetovu stranku zneuzivate na to, aby ste si tu robili reklamu na nejaky vyzivovy doplnok, ktory predavate, aby ste z toho mali osobny financny zisk - a este k tomu teraz pred Vianocami - fakt skvele nacasovanie na super biznis.

Ak by ste mali zodpovedajuce vzdelanie, napr. vystudovanu medicinu alebo psychologiu, co predpokladam nemate - tak by ste vedeli, ze nejaky vyzivovy doplnok nemoze vyliecit ani anorexiu ani bulimiu, lebo na vyliecenie tychto poruch je nevyhnutna komplexna terapia skusenymi odbornikmi.

aloegel

Vazena pani proserpina, vidite moju emailovu adresu, tak sa nebojte na nu napisat, aby ste dostali informacie ako riesit Vase problemy pomocou aloe vera. Je toho na dlhsie citanie tak to nebudem tu pisat

proserpina

prosím, naozaj chcem poradiť ako schudnúť..teda to viem ako schudnúť, len ako obmedziť tie záchcaty žravosti?

proserpina

baby, ako to tu čítam tak mi je smutno...aj môj život sa točí len okolo jedla...nekonečné počítanie kilojoulov, rozpis porcií...aj tak to nakoniec skončí tak, že zúfalo stojím ped chladničkou a vyberám zo všetkého čoho je veľa aby nebolo viedieť že som jedla, lebo sa hanbím za to. Je to naozaj extrémne, napríklad sa v noci budím s tým, že sa nemožem dočkať raňajok, nemožem potom ani zaspať tak sa idem nažrať...a ráno keď vidím, že mi mama nachystala namiesto 6 kusov (!!!) vianočky s nutelou "len" 4 a ešte k tomu je tam menej nutely ako má napríklad brat, tak som na nervy, ide ma je.núť, najradšej by som mamu zabila...a ked sa nikto nepozerá tak si zamením tú slabšie natretú vianočku za bratovu. A pravidelne musím mať na raňajky min. 250 ml kakaa s dostatkom cukru, lebo ked je málo sladké, tak opäť zúrim...a plus aspoň jeden jogurt, najlepšie vanilkový pribináček. Toto je choré...ako ja neviem kolko kíl budem mať za rok takýmto tempom, za posledné 3 roky som pribrala strašných 40 kíl, som zúfalá, z nenávisti k sebe sa potom režem, pokúšam sa zabiť...liečim sa aj na psychine, ale nie na PPP...kedysi som mala anorexiu ale len lahkú, moc nerozvinuutú...teraz keď mám možnosť tak grcám, ale to je málokedy, lebo stále je niekto doma, a zvuky z hajzla vďaka dobrej akustike počujú aj susedia..:(...čo mám robiť? Lebo takto sa žiť nedá,,,aj som skúšala zdravo žiť, cvičiť, ale potom prišla depka, a ja som sa na všetko vykašlala a žrala zase za troch..som zúfalá, mám paniku z váženia, ked sa chystám postaviť na váhu, minimálne den predtým nepijem vodu ani nejem...:(

aloegel

je vhodne uzivat garciniu, je to prirodny doplnok stravy ktory potlaca hlad a obmedzuje chut na dalsie jedlo. pre viac informacii kontaktujte ma emailom aloegel@azet.sk

LadyOpium

ja sa vidím tlstá aj tak aj v sede v ľahu furt sa kontrolujem či mi náhodou niekde niečo netrčí a rozmýšlam čo si asi ludia pri pohlade na moju postavu pomyslia furt to riešim a aj keby si poviem ok jebem na to vydrží mi to dve hodiny a potom zase stúpam na váhu, grciam...proste hrůza a dnes som venku grcala najprv babke koláče som vyžrala, grcanie...potom do obchodu za ukradnuté peniaze, zase grcanie a potom ešte jedno všetko za obchodom a domů keď som došla som pred dverami odkvecla a musela som si lahnúť mamku skoro vystretlo keď ma videla

exbulimicka

hillary ale ved preco by som mala pribrat zato,ze zjem pizzu?ved predsa nie su vsetci ludia na diete a nie su tlsti..a musis sa prestat vazit,za den nie jr tvoje telo schopne naviazat pol kila tuku!!to,ze mas o pol kila viac je pravdepodobne lebo si napr dva dni nezvracala a nie si dehydratovana!kocky si tiez nahovaraju ako chudnu,ale mnohe idu dole s vahou kvoli stratam vody.hlavne to neber tak,ze zo vsetkeho priberies,lebo to tak nie je.mozno by s nabrala 3kg za mesiac-dva,aby si sa dostala na daku normalnejsiu vahu,ale obezna by si urcite nebola!nie z normalneho jedenia napr.3x denne.mne napr system 5 malych jedal nevyhovuje,radsej 3 vacsie.musis to brat tak,ze udrzanie vahy je pomer prijem-vydaj,a to,ze ci prijmes 1500kcal z pizze abo snicle,alebo 6 malych jedal je jedno..z hladiska vahy,zdravsie je si to rozdelit,ale to ti vraviet nemusim..