Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

elle

Ahoj, aj ja ta zdravím.´Kebyže mám recept ako stým prestať, ale nemám. Vieš kolko peňazí ma vyjde táto vec? Skoro každý deň sa ženiem do obchodu aby som si nakúpila plno čokolád, zákuskov, čipsov... A doma si este dám normálny obed, aj tri porcie. Najhoršie je že ma to psychicky ubíja. Asi by pomohlo stiahnuť si žalúdok, a to tak že by som bola tri dni iba na troch jablkách a na vode. na štvrtý den by sa do mna asi tolko nezmestilo, alebo by mi tak nechutilo.

nenavidim.sa

zdravim elle...ja mavam z tychto svojich stavov brutalne depky...niekedy uz nevladzem....:( strasne by som s tym chcela nieco spravit ale kazdy den zacinat odznovu ma nebavi..stale to iste dokola...ked idem domov zo skoly tak priam bezim lebo myslim na jedlo a potom doma do seba dostanem vsetko co je v chladnicke..nehovoriac o tom ze este po ceste domov si kupim baketu alebo nieco podobne :( keby som tak vedela co s tym..:(

elle

Caute, ja mám ten istý problém, každý den sa brutálne prejedávam, až na doraz, naraz dokážem zjesť hádam viac jedla než je objem žalúdka. Musím to potom vyvrátiť inak by ma asi roztrhlo. Tento problém mám už od puberty, ked som este nevracala a strasne som pribrala. Musím sa stále kontrolovať, lebo nesmierne rada jem.