Nutkave prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkave prejedanie sa
kissable

ahojte
tato tema je urcena nam vsetkym, ktore trpime nutkavym prejedanim sa. sama mam tento problem.. casto sa doma prejedam, hlavne ked nasi nie su doma (co je nanestastie dost casto). mnozstvo jedla, ktore doslova "zozeriem" je obrovske.. chuti mi vsetko naraz - klobasa, nutela, jogurt, rozok, hranolky, hrozno..
niekedy sa takto presytena citim spokojne, no inokedy ma zlomia vycitky svedomia a zvraciam.
mam nadvahu a nenavidim svoje telo. chcem schudnut z viacerych dovodov, ale vzdy sklznem k nechutnemu prezratiu sa..
je to zle. mate aj vy tento problem?

lu8

Tak ja jem ked nemam co robit a nudim sa..znie to hlupo ale je to tak ked som bola v zahranici tak tam strava nebola bohvie co zjedla som mozno jedno- dve jedla denne a viac mi nebolo treba lebo som mala vzdy co na robote

ammanda

nie su nato niake lieky? baby v bulimii teme pisali o dacom proti tym zachvatom prejedania, fakt to funguje? ale neviem si predstavit nabehnut na psychu a vypytat si to :(

centaurea

prosím, ja už nevládzem..včera zas..a predvčerom tiež:( ale hrozne. je mi zo seba zle;( ja to neviem zastavit...

alica90

zuzka, ako si sa z toho dostala? ked pises ze po 2 mesiacoch sa ti to upravuje? to si sa len tak zatala? ako dlho si vracala? stalo sa ti, ze si sa aj prejedla, ale isla si dalej bez vracania? ja mam chut si dat moje obdobie bez jedla.. bud sa prejedam alebo nejem nic (teda neratam jablko a acidko light)... cudujem sa aku mam vtedy pevnu volu... ta mi chyba vtedy ked treba prestat vracat...

alica90

baby, ako dalej? ja posledne dni tazko.. vraciam kazdy den. nechapem kocky, ktore dokazu jest malo a pritom su v pohode, ale aj tie, ktore jedia vela a su v pohode... chcela by som byt jednou z nich, ale stale som sa nerozhodla ktorou... raz chcem byt tou anorektickou s chorou hlavou, raz tou co sa nepozera do taniera a ma uplnu slobodu v tom co je... baby, poradte, potrebovala by som nejaky zdravy jedalnicek :(

Lendaakaaaa

Ahojte ja som tiez vdaka prejedaniu pribral a20kg a doktorka mi povedala ze mam 16kg nadvahu,takze zacinnam s tym nieco robit,lenze ako to prislo pomaly tak dlho to bude trvat a nepojde to zo dna na den:(Ja som bola sschopna zjest velku milku 300g,keksiky,kolace,rozky,toasty,hranolky,a neviem co vsetko naraz ked si na to spomeniem fuj:(Dneska som bola za spychiologickou a ma pravdu je to len dosledok niecoho je to strach ktory mam z minulosti a pretvrvava v pritomnosti a ja si to kompenzujem jedloom:(Dneska sa chcem pochvalit mala som velky joguirt ananas fit,pecivo,bake rolls syrove a na veceru si idem urobit salat s dbylinkovym dresingom a pohyb hodinkia vo fitku pas stepper posilovanie,a chodza asi 45min co je super na moje pomery ze sa niekedy nevyhrabem ani z postele heh

zuzka1911

ako dlho abstinujes ? mne sa pomaly vsetko zacina upravovat cca po dvoch mesiacoch... jem vela zeleniny, ovocia, vela pijem... s naduvanim mam problemy cely zivot, ale teraz sa aj to lepsi :)

ladida

costym to je asi dan za nasu blbost:)ono to ale zasom ustupi,mne sa to najhorsie stadium stabilizovalo do pol roka,teraz po rokoch uz ok.snaz sa vela pit,mne pomahal aj pohyb-cvicenie a potom kava rano nalacno,najlepsie turecka alebo aj bezkofeinova-aj s cigaretou:/ale uz som prestala fajcit:)))