Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Súvisiaci obsah

Soraja

peter s neviem co stresujes, ved je to prirodzene, chod k obvodnej a da ti na to sirupcek, ked som bola mala zboznovala som ho, je sladucky:-) a hambit sa nemusis, kazdy to v zivote mal, nepoznam cloveka, ktory nie

secretkaa

ano, je len na predpis. Ale nebooj, zajdi k doktorke, bude to v pohode. ja som mala predpis a doplacala som asi 14sk :D Jedno balenie=6 tabliet. Ja som uzivala 3dni po sebe dve tablety-vzdy rano a vecer. a po 6 tyzdnoch som mala prist znovu k doktorke aby mi predpisala este raz. zase som zopakovala a mala by som mat pokoooj :) a aj mam:)

Pukanec

Co zapricinuje nakazenie sa hlistami a mrlami? kontakt s nakazenymi ludmi, zla hygiena, alebo z nejakej stravy sa daju dostat?