Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Súvisiaci obsah

lenocka15

awojte vsetci asi mam mrle:(prosim poradte mi ako sa toho zbavim a nemusim ist k lekarovy,som z toho mimo:(a za kolko to zmyzne,:(:(dakujem:(:(

xichtisko

kua aj ja ich mám :( a ani neviem ako dlho už ...som si to všimol včera :/ papam vermox 1 rano 1 večer ale ešte stale ich mám .. už ma štvu.. pomože ten vermox???
A ešte niečo trocha paranoidne..ale može sa mrla dostať do močovodu atd? ... konkretne mslím na penis... nezazil som .. len sa pýtam lebo je to strašnejšia predstava ako ked su v črevach thx

maarr

dufam,ze nema ziadny problem co sa tyka tej temy, len spm sa chcela spytat, ci tie parazity sa objavia iba raz za zivot,alebo mozu aj viackrat.

ivuša

ked sme brali hlisty v skole na cvikach, tak nam cviciaci povedal, ze skvely sposob, je odchytat vajicka z koencnika lepiacou paskou...ale to je taky predpotopny sposob, myslel to skor zo srandy...treba zajst k lekarke, su na to fajn ucinne lieky

andie

pravdepodobne to nie su hlisty, ale mrle..vyvolavaju najrozsirenejsiu helmintozu na svete a sposobuju silne svrbenie v okoli konecnika. mrla,ta ma 3 az 12mm a tvori taky biely povlak na povrchu stolice, kdezto hlista ma az 15-30cm. lekarka ti predpise sirup pravdepodobne bez toho, aby ti pozerala stolicu. tento sirup moze obsahovat soli pyrvinia, ci pripadne ine zlozky, ktore su ucinne v podstate voci vsetkym oblym cervom, takze don´t worry.