Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Súvisiaci obsah

alzbee

Hlisty a mrle nie su to iste...az mas hlisty, tak maju tie cervy aj 10cm, az mas ale mrle, tak to su len take malinke-1cm-ove...treba jest aj vela cesnaku:))

zuzka 22

VERMOX pomože,tie mrle/hlisty/maaju aj male deti,mne doktorka povedal,že je to z mlieka a mliečnych výrobkov.pokoj,ked pojdeš k lekarke normálne jej to povedz,nebude robiť žiadne vyšetrenie a dá ti lieky.

swona1611

dobry den prosim vas mohli by ste mi povedat ze ked mam hlisty ci s tim musim ist doktorke ci si nemusim vibrat lieky normalne v lekarni.kajujem..a cakam na skoru odpoved

body

chcem sa spytat bola som na pohotovosti s mrlami ale tam minerobili ziadne vysetrenia zeto musim ist ku lekarovi ale dali mi vermox ja sa chcem spytat ake vysetrenia sa pri tom robia dik

elaaaa

pirvinium zabera, potom este bol na to nejaký sirup červenej farby neviem ale ako sa volá presne,skús najst na nete

renata123456789

Dobrej jednoduší je česnek anebo poradna česnečka aby byla citít česnekem tak týden vkuse pak 3 dny vynechat a opet tyden a ste čísty....Jak odčervujete pejsky česnekem..Jeto viskoušeny a fungujeto

CMu_Q

no neviem, my sme sa ucili na strednej ze mrle su malicke asi 1 cm, a hlisty su vacsie nieco ako dazkovsky... neviem ci to je to iste.... ale viem, ze v knihe to bolo tak pisane a boli tam aj obrazky

barča

moja kamarátka si to zistila bola s tym u doktorky že nevie či sú to mrle alebo hlisty a doktorka sa jej vysmiala že mrle a hlisty sú to isté chcela by som vedieť ako sa to lieči

ja_na_14

hlisty vidu zo zadnej casti tela tak ze si do nejakej misi nalejete mlieko a potom si nan nejako sadnete vidu........hm