čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

MetallicA

fúha:D mne vlastne termix ako sladké moc nevystačí, len dakedy radšej si dám čokoládu a ja tak že aspoň jeden pásik si dám:D aj to mi nestačieva ale ovládam sa no. Dneská nejdem jesť tú večeru proste no, lebo aj ked som schudla neviem hrozne tučná si pripadám aspoň 3 kilá ešte musím zvládnuť a rozčuluje ma že sa mi zas nechce pohnúť váha ani o gram.

majka__

Metalica,
ja som si zvykla dat si sladkost aspon raz do dna. A je mi to jedno v akej forme (ci uz si dam nejaku tycinku alebo keksik po plavani, alebo zjem poobede sladky termix alebo nieco malicke... proste to sladke musim mat). Radsej obmedzujem biely cukor. Cokolada ma osobne nelaka velmi :o). Mam ju rada a ked ma prepadne chut na sladke, zistila som, ze mi staci jedna-dve kocky. Nie preto, zeby som si povedala ze viac nesmiem, ale uz mi je po nich tak sladko, ze viac fakt nemozem :o). A to som kedysi bola schopna zjest celu tablicku cokolady :o). Som na seba hrda, ze to uz takto zvladam. Viem vsak, ze keby som si sladke odopierala uplne, tak by som neostala len pri tej jednej tablicke :o).

MetallicA

no, tie sladké to máš teda pravdu, v lete som vydržala tri týždne asi, len jogurty biele s ovocím a javorovým sirupom ako sladké som mala a inak nič a aj som si odvykla od toho hlavne od čokolády ale to sa mi len zdalo:D potom som to riadne dobehla tie 3 týždne:D a to sa nedá aspoň mne teda a iným ženám tiež nie veľmi je to ťažké no:D aj dneská som si dala nutellu ku káve som s lyžicou jedla a trochu som sa pozabudla koľko som zjedla:D tak večeru si nedám dneská už lebo musím tie tri kilá aspoň do leta.

majka__

Tak kedze nepijem kolu, musim si dat raz za cas kavicku, lebo inak by som asi zaspala uprostred dna na nohach :o). Mne z tych vod chuti iba kola. Od sladkeho som sa ani nesnazila si odvyknut, lebo aj tak viem, ze mozno by som 2-3 tyzdne vydrzala a potom by som zjedla aj 5 pernikov na posedenie... :o). Takze radsej sladke zjem, ale pomenej (napr. poobede ku caju alebo kave - alebo namiesto olovrantu). Samozrejme, ze vecer (po veceri, ktoru mam cca o 18:00 uz sladkosti nejem, nanajvys si dam o nejakej tej 20:00 jablko (ked viem, ze budem este pozerat TV a tak skoro spat nepojdem). Ale napr. odvykla som si pit kavu a caj bez cukru, i ked kavu musim mat s troskou mlieka. Inak, s tou tortou mi robis chutky... ale mame este termix v chladnicke doma, tak tortu si nedam urcite (aj ked budeme robit asi, pretoze sa blizia bratove narodeninky) :o). Idem teraz plavat... uf... zima je vonku, nasnezene, ale pekne :o)

MetallicA

no ja mám majka 168 takže nie bohviečo u mňa:)) základ si zvládla isto ked si odopieraš sladké vody a podobné kalorické bomby:D ja to vôbec nepijem nechutí mi to ale od sladkého si neviem odvyknúť radšej som si aj dnes nedala večeru a dala poobede piškótovojogurtovú tortu:D

majka__

tak potom si na tom velmi dobre :o). moja vysnivana vaha je 70 kg (ale ked budem mat 65, tak vyskocim od radosti ;-). velkost nohavic mam 34, co je dost vela, lebo z takehoto cisla si moc nemozem vyberat pekne kusky. no a ked si kupujem saty alebo kostym alebo bluzky, tak potrebujem cislo 44. chcela by som dosiahnut take cislo z nohavic 31 zhruba a cislo siat 38-40. ak by sa mi to podarilo, bola by som stastna. mna motivuje momentalne to, ze vidim pekne na tych nohaviciach, ze som schudla. centimetre trosicku ubudli, ale s vahou som spokojna... ved je to vzdy lepsie nez priberat nie? :o) a okrem toho... vies co ma este tesi? ze uz dokazem povedat NIE ked vidim chipsy (napr. vcera vecer), chlebicky (ako napr. teraz su vedla mna na stole...), sladke vody (coca colu som musela mat niekedy kazdy druhy-treti den... teraz nepamatam, kedy som ju pila naposledy - asi na Vianoce) a tak... cize ucim sa sebazapreniu a to ma tesi :-) aka si vysoka? ja mam 178...

MetallicA

fu ja si to nerátam len si dávam také že, čakám na 65 kilov dokedy to neschudnem nepoľavím, teraz mám 66,9:D no a potom zase trošku dole do 63....a stačiť mi bude 60, nechcem byť zas chudá. Ale nosím vrchy obtiahnuté lebo brucho a tak fakt nemám, mám veľkosť 38 ale nohavice musím mať väčšie 32:(

majka__

no mne sa nohy spevnuju tym plavanim. ja povacsinou nosim len rifle alebo sirsie nohavice a co sa tyka svetrov, tak nosim volne veci. vyratavala som si, ze ked kazdy mesiac zhodim 2 kg (s troskou smutku sice, ze to bude tak "malo"), tak do jula-augusta by som mala mat peknu vysnivanu postavu (ovsem ked budem tak chodit plavat ako doteraz...).

MetallicA

no tak do jary to dáme:D aj ja do leta nutne potrebujem schudnúť! ale to tak hrozne vyzerá naschvál nosím tuniky čo mi boky zakryje lebo tak mi vyzerajú nohy dlhšie no bud by mali byť chudšie alebo dlhšie a nohavice sú mi na bruchu vždy voľné lebo cez nohy by mi inak boli úzke to vyzerá otrasne také pudlo mi robia tak najradšej nosím tepláky čo sa prispôsobí ale to samozrejme len po dedine a doma. Teraz nosím tie rifle na gumu to je trošku lepšie no ale aj tam nohy ako párky v plastovom obale neviem čo s nimi už:(

majka__

vies co Metelica? neviem si sama vysvetlit, ako som tak dlho vydrzala plavat. mozno preto, ze si kupim stale navyse jednu pernamentku do bazena a viem, ze ju jednoducho vynicim. no a ked mi dochadza, opat kupim dalsiu a pod. a okrem toho, chodievam plavat s mamkou niekedy, obcas ide kamaratka... normalne rozmyslam, ze uz 18 dni chodim tak plavat... som rada, ze aspon v cm pekne chudnem. teraz som citala clanok na tomto portali a pisalo sa v nom, ze je zdrave schudnut tak 0,5 kg za tyzden. takze je to v poriadku. verim, ze vaha pojde uz len dole (aj ked pomalsim tempom). v obchode som inak videla krasne nohavice, ibaze maju iba 2 velkosti uz: "L" a "XXL". to druhe cislo mi bude velke, takze mozno si kupim L. aj tak su jarne... :o)