preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

kajka294

no ale malo by to tak byt. podla mna uplna samozrejmost v dnesnej dobe. si u lekara, u ktoreho chces, aby fungovalo vsetko na jednotku, no nie? co mas z toho, ak ti nedviha, nevies sa objednat alebo nieco podobne. v takychto pripadoch by moja trpezlivost pretiekla velmi rychlo.

pisticka

niekedy sa objednam, napriklad na tu preventivku, to chcem mat istotu. ale ked nemam nejaky zdravotny problem, tak pridem len tak a v pohode ma vezmu.

kajka294

No mne toto neskutocne vadilo pri mojom predchadzajucom gynekologovi. Ani za svet som sa tam proste nevedela dovolat. Teraz chodim k Millymu a toto sa mi nestalo ani raz. To mna z toho slo porazit zakazdym.

pisticka

bronimira ja takisto zakazdym volavam a v pohode mi zdvihnu, este sa mi nestalo, aby mi tam nezdvihli, neviem, velakrat pocuvam staznosti presne na toto, ale ja s tym problem teda nemam vobec.

lompaska

ale ta berie akoze neustale niekoho? lebo u niekoho to je tak (a to mi uz bolo povedane takto, fakt som sa cudovala), ze beru vyhradne len kratko po novom roku. neviem, co je to za system, ale budis.

bronimira

bola som minuly tyzden unho a zrovna bral dalsiu uplne v pohode, takze zrejme ano:) treba si zavolat kazdopadne. ale tak tam su ochotni, myslim, ze pochodis.

Jarunka12

Alicka34 a nevieš mi povedať, či berie aj nové pacientky? Už som volala kadetade a nikde nič. To je na zaplakanie úplne. Neviem, či je toľko pacientiek alebo čo, ale to je neskutočné, človek aby sa bil o gynekológa :D

marculienka55

no podla mna sono by malo byt uz vsade, v kazdej ambulancii. jednoznacne mi to pride ako zakladne vybavenie v dnesnej dobe.