preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

humienka5

kubita akoze podla mna je to tak, ze ked hladas doktora alebo doktoru, tak si vopred zistujes informacie, ci uz od kamosiek, alebo z webu, alebo teda od inych zien, to je podla mna ok. tiez som to tak spravila mne aj kamoska radila a vidis teraz chodim k dr. Millymu a super je :) no to ci budes vediet nejako porovnat to je asi aj na tebe, podla toho co ocakavas, chapes.

keity

No tak ale pri hladani podla mna nie je tazke si pozistovat vsetky informacie ktore nas zaujimaju :) Ci uz od inych zien alebo priamo od doktora alebo doktorky ku ktorej by sme chceli prestupit no nie :)

kubita

kajomija a prosim ta ku komu chodis? lebo som to tu asi prehliadla :) reku ked uz sa bavite o tom :) aj inak za mna je doktor v tejto oblasti viac ok, neviem mam uz viacero skusenosti za sebou, tak uz viem asi aj porovnat :)

stanienka

@dudinka57 vies co ale ani sa necudujem otazke, lebo podla mna aj zena ak by chcela byt tehotna, tiez by ma zaujimalo, ze ake robi dane doktor vysetrenia a kontroly, len tak pre info, chapes.

kajomija

dudinka57 presneee aj ja k nemu chodim uz nejaky ten rok :) olivka1987 asi na tom nieco pravdy bude a mozno aj tym ze sa o tom tak viac rozprava ze prevencia je dolezita.

olivka1987

Dudinka57 ale co si teraz vsimam tak je vela zien ktore takto riesia zmeny a vymeny doktorov. Zaujimave celkom to sledovat, lebo by som povedala ze kedysi to zeny tak neriesili a ani nechodili poctivo na preventivne prehliadky a teraz je to take zodpovednejsie.

dudinka57

miriarka som sa trochu aj ja zacitala a ano doktor Milly :) tiez k nemu chodim. a ty vlastne hladas noveho doktora alebo teda doktora pre teba? :) ked sa pytas na taketo typy vysetreni?

miriarka

domculcencul prosim ta, neviem ci som prehliadla, ze ktory doktor alebo doktorka robi aj taketo vysetrenia :) toho co spomenula elizabet22 ? brunetka28 vies co suhlasim ale s tym, ze to zalezi na kazdej jednej ako sa rozhodne a hlavne pre koho, predsa len je to taka citlivejsia oblast.

domculcencul

Zampana asi treba viac špecifikovať, že aké oblasti myslíš :) Nie len ale teda preventívky ktoré si spomenula, ale aj 3D a 4D ultrazvuk napríklad alebo odborné poradenstvo v oblasti antikoncepcie, to som aj potrebovala keďže som chcela začať užívať :) Brunetka28 áno aj mňa zaujíma, že ako si na tom s hľadaním teraz :)

zampana

elizabet22 hej to je pravda, ale tak to by som povedala, ze snad vsetky na toto prihliadame pri vybere lekara :) a pana doktora, ktoreho si spomenula, sa venujem akym teda oblastiam? nejaky standard ze preventivky a tak?

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.