preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

imanka

tak ono mi ani nejde tak o to, ze je zena, to by nevadilo, ale hlavne teda narazam na to, ze az prilis diskutuje o veciach, ktore riesit ani netreba. tie navstevy sa natiahnu velakrat aj na hodinu, co zvycajne trva par minut. nemam na to energiu uz :D a pocuvam aj od inych, ze maju muzov gyn a chvalia si.

imanka

ano? a isla si automaticky k muzovi, alebo si menila po zene alebo ako si to mala? ja chodim momentalne k zene, ale taktiez sa rozhodujem, ci nezmenim.

Diarra6

No, vidis a clovek by si myslel, ze to bude prave naopak. Ze zena by mala mat viacej citu pri tych vysetreniach, ale cim dalej tym viac pocuvam, ze to tak vobec nefunguje.

lompaska

zrejme na tom nieco bude, aj ked vobec neviem, preco je to tak. mozno maju viac sucitu alebo empatie, neviem si to vysvetlit :D

olivka1987

Ja osobne som toho nazoru, ze zubar a gynekolog by mal byt rozhodne muz. Vlastna skusenost, so zenami proste dobru skusenost nemam ani pri jednom odvetvi. Zeny zubarky som mala dve, obe mi zuby pokazili a mali neprofesionalny pristup, navyse boli totalne neprijemne. Gynekologicka detto.

janciska

Podla mna je toto viacmenej o ochote toho doktora a sestriciek. Alebo maju proste toho vela, ale to moze byt jedine dobre znamenie ;-) Vela pacientiek by u zleho doktora asi nebolo, no nie? :-)

silvusiq

Mňa by zase zaujímalo, že čo sa samotného objednávania týka, či uňho býva nejaký problém, pretože už sa mi viackrát stalo pri iných doktoroch, tak som veľmi dlho čakala na termín, a to je taká vec, ktorá ťa proste odradí.