preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

Emilius

moja proateľka chodí tiež radšej k chlapovi ako k žene.. :D teda najskor chodila k žene ale nebola taka spokohjna.

jancaa

No ja chodim k Millymu v BA. A tiez som unho uz velmi dlho, ja uz si vlastne ani nepamatam odkedy som tam, iba viem, ze dlho a takisto to menit nemienim :-D

martinaZV

No tak niekto zase neveri takym reciam typu jedna pani povedala, ale to je pravda, v dnesnej dobe sa inak k dobremu doktorovi realne ani dostat nevies. Mne odporucila sesternica jedneho pred 9 rokmi a som unho dodnes, takze som jej normalne zaviazana :-D

miskovicka69

to je pravda, internet je veru mocná vec :-D veď ja takisto som sa dostala k tomu môjmu len vďaka dobrým referenciam :) nemal mi v podstate kto poradit v mojom okoli.

imanka

tak ono je najlepsie sa drzat tych pozitivnych recenzii, ak niekto nema dobru skusenost, tak sa to velmi rychlo dozvies, to je predsa jasna vec :-) dobre spravy sa siria rychlo, zle este rychlejsie :-D

idinka

No tak v tom pripade ten moj nema absolutne ziadnu konkurenciu, kedze sa tam takmer zakazdym nedokazem dovolat :D A mozno mi neberu naschval, ktovie :D

zuzicela

no dobry lekar sa podla mna pozna aj podla toho, kolko pacientiek ma :) niekde mas ozaj problem sa dovolat, to moze znamenat, ze ich ma fakt vela.

zuzicela

pisticka tak to je super:) vsade nechcu brat len takto, ked sa tam proste ukazes hocikedy.
kajka294 no ono asi zalezi, kolko ma lekar pacientov nielen pocas dna, ale asi aj celkovo.