preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

hrncarka

...harpera anoo aj ja k nemu chodim a za mna vyborny doktor, to pokial idem na vysetrenie a mam nejake otazky tak viem ze na ne dostanem odpoved, lebo som prilis zvedava a potrebujem vsetko vediet :D ..takze super ale ano viem proste ze zeny to tak maju ze vedia hned odhadnut alebo zistit ci niekto vyhovuje alebo tak :)

harpera

@bia554 a ty hladas noveho doktora alebo? :) lebo neviem ci si sa tu uz nahodoou pytala alebo ako. ja chodim uz cca 4 roky k dr. Millymu :) lebo som si vsimla ze si sa pytala na dovody ak zena prestupuje alebo meni lekara, ano podla mna je to jedno, je to rozhodnutie na kazdej jednej :)

bia554

Ku komu si prestupila? Neviem, asi som len prehliadla alebo nezbadala :) Erikalahka a tak myslim ze dovod je vlastne aj jedno aky je ci? Hlavne je pokial je zena rada, pripadne je vyhovuje :)

erikalahka

No ved jasne ale pre istotu som sa chcela spytat :) A kedze si napisala, ze si rada ze si prestupila ku nemu, z akych dovodov, ak teda mozes napisat? :)

Van-ness

Erikalahka vies co to budes mat najlepšie ked tam zavolas alebo teda zbehnes osobne a informujes sa :) Lebo tiez som to tak tusim 3 roky dozadu riesila len som volala v case dovolenky, no co ti poviem tiez si to viem takto zmysliet :) Ale inak vsetko super, som rada ze som k panovi doktorovi prestupila.

erikalahka

Pisticka a nevies ci este berie nove pacientky? Ked by este bral, tak by som sa tam zbehla informovat :) Ale tak to si mala aj lepsie ked si mala informacie od maminy, vies ako ze hned z prvej ruky :)

miskovicka69

pisticka no inak, veď tiež som nebola z tých zodpovedných čo by pravidelne chodili na preventívne prehliadky a skoro som na to doplatila, ale všetko už je v poriadku. lebo som si povedala, že moja pohodlnosť ide nabok a treba to všetko poctivo riešiť.

pisticka

humienka5 suhlasim s tebou :) tiez chodim k panovi doktorovi a za mna top. som aj mala davnejsie nejake zdrav. problemy ale nastastie mi pomohol to dat vsetko do poriadku takze uz je dobre :) a inak ked tak rozmyslam neviem ci som taketo informacie, ked ty pises ze od kamosiek, tak co sa tyka mna som mala asi od maminy :)

zdravienko175

svetlinka ku komu si prosim ta prestupovala? neviem ci som len prehliadla :) ale tak jasne, ono je to asi prirodzena sucast ze ked sa niekto stahuje tak je jednoduchsie zmenit doktora teda ked sa bavime asi o vacsej vzdialenosti :)

svetlinka

humienka5 pridavam sa k tebe, tiez som k nemu par rokov dozadu prestupovala :) super je vazne :) rozmyslam ze vlastne ako som ja mala info, ale tiez od kamosiek, ktore tu uz byvali, lebo teda my sme sa stahovali a tak :)

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.