preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

kubita

no tak hej, vacsinou ti nerobi nic navyse, ale niektori vedia byt tak necitlivi, ze aj obycajna preventivka ti vie poriadne zneprijemnit den.

pisticka

a v com stresujuca? ved ta vacsinou doktor iba prezrie. pokial ti teda nic nie je. aj cytologicky ster mi robieva pravidelne, vela zien sa na to stazuje, ale ja pri tom absolutne nic necitim.

hellkazuza

moze byt :) akoze ja vobec nemavam stresy pred takymito vysetreniami, ale my zeny sme v tomto fakt kazda ina :)

raduskaaa

majjra presne tak, ked vies dopredu, ze co sa s tebou ide diat, tak samozrejme mas potom aj ovela mensi stres, aspon mne to dost pomaha pri vysetreniach :)

kikusqa788

ano, to aj mna vie nastvat. raz som sa tak pytala zubarky a povedala mi, ze co je mna do toho, co idem robit, ze je to jej praca a mna to nema co zaujimat :D tak su to hadam moje zuby, no nie? :D no uz ma tam viac nevideli. otrasne chovanie.

Majjra

Foxi Joj, toto mne veru chýba, keď mi lekár hovorí, čo ide robiť a nie že ma proste zrazu niečím prekvapí alebo neviem, že čo mám čakať.

simka456

no mna to napriklad zakazdym bolelo, ked ma vysetrovala zena. ale mas pravdu, ono to nie je uplne stopercentne smerodajne, ze kto je lepsi podla pohlavia. neda sa to takto presne urcit, ja len z vlastnej skusenosti hovorim.

Foxi

Mala som možnosť vyskúšať obe pohlavia, dvakrát žena a raz muž. Prvá gynda bola super, počas vyšetrenia ma nikdy nič nebolelo. Druhá gynda bola hrozná, preventívka bola nesmierne bolestivá, sono vo mne krútila a vytáčala takým spôsobom, až som mala slzy v očiach. Po každej preventívke som krvácala a vždy som odchádzala s tabletkami akože na prevenciu, no nikdy som ich z lekárne nevybrala, nakoľko som nikdy nemala ani len mykózu. Vydržala som to dve preventívky, čiže dva roky a povedala som dosť. Teraz mám muža gynekológa a som moc spokojná. Bolesť je minimálna, povedala by som, že žiadna. Je citlivý, hovorí mi o tom, čo ide práve robiť, vysvetľuje...Podľa mňa narazíte na dobré gynekologičky a dobrých gynekológov, rovnako ako na zlých

raduskaaa

ano, jasne, tak akoze nazory sa samozrejme lisia, je to totiz uplne subjektivne, zalezi ako to vnimas ty, ci ti je prijemnejsie ist radsej k zene alebo k muzovi.