preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

julianca34

ano, ved chodievala som stale pravidelne a poctivo, ale potom sa vo mne daco zlomilo, ono to bolo istotne sposobene aj tym, ze mi vymenili gynekologa a pri nom som mala taky blok alebo co. nechcela som tam viac chodit.

Klaudi1989

a prečo to vlastne robia? načo také niečo odkladať? veď aj na preventívky k obvodnému sa chodí úplne normálne.

julianca34

martinaZV presne tak, takisto som sa odhodlavala neskutocne dlho, kym som sla ku gynekologovi po rokoch. ale bol to nezmysel, cim dlhsie to zena odklada, tym horsie jednoznacne.

marculienka55

ak sa samotny gynekolog sustredi na to, aby sa pacientka unho citila prijemne, tak potom rozhodne vies, ze si tam spravne.

martinaZV

Tak ale mozno ma niekto velmi zlu skusenost s gynekologom, nemozes vediet velakrat, ze comu tomu vlastne predchadzalo. Som za to, ze netreba nikoho sudit, ked nevies, co je vo veci. Ale ano, samozrejme, ze toto netreba podcenovat, nech uz sa stalo cokolvek. Treba sa prekonat.

bludie

podľa mňa sú takéto ženy riadne odvážne. ani neviem aký strach z lekárov by mi nezabránil na tú kontrolu ísť. skôr by som sa bála to ignorovať.

grilda05

Rok je dost dlha doba na to, aby sa ti v tele vyvinulo nieco, o com nevies. A prave preto existuju tie rocne preventivne prehliadky.

majuskad

neviem, moznoze niektore zeny maju pocit, ze su zdrave, nic im nie je a nepotrebuju sa tam ukazat ozaj ani raz za rok.