preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

bludie

podľa mňa sú takéto ženy riadne odvážne. ani neviem aký strach z lekárov by mi nezabránil na tú kontrolu ísť. skôr by som sa bála to ignorovať.

grilda05

Rok je dost dlha doba na to, aby sa ti v tele vyvinulo nieco, o com nevies. A prave preto existuju tie rocne preventivne prehliadky.

majuskad

neviem, moznoze niektore zeny maju pocit, ze su zdrave, nic im nie je a nepotrebuju sa tam ukazat ozaj ani raz za rok.

martinaZV

Ja akoze osobne fakt netusim, co je na tom a preco musi zena vynalozit tolko namahy, aby sa proste zobrala a k tomu gynekologovi sla. Je to len otazka par minut a velakrat to moze dokonca zachranit zivot a to skutocne neprehanam.

tanickam14

Jancaa, ja to samozrejme viem, ale lahko je povedat si to a tazsie to realne aj spravit - ist tam. Odhodlavam sa uz velmi dlhy cas. Uz aj od partnera pocuvam, ze by som mala ist, som si toho vedoma. Mozno ak by siel so mnou ako moralna podpora, tak by som to lepsie zvladla.

jancaa

Mas pravdu, spravne to vobec nie je, mala by si to co najskor zmenit. Ako pacientka mas narok na jednu prehliadku rocne zdarma, nevidim dovod, preco by to niekto nechcel vyuzit.

tanickam14

Hmm, mozno som sa opytala hlupo, ale mna vazne zaujima odpoved, nakolko sa skutocne odhodlavam ist na tu prehliadku. Dlhsie som sa tam neukazala, viem, ze to nie je spravne, ale nevedela som sa k tomu doteraz absolutne dokopat. Chcem to riesit.