preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

vierocka66

presne toto som mala aj ja, a to bol vlastne aj dôvod, prečo som menila. teraz chodím k Millymu na Bajkalskej a za mňa super aj v tomto. žiadne rozdiely tam nerobia, proste všetko sa tam rieši v pohode.

Van-ness

To zalezi od cloveka ako takeho, nejde vobec o vek :) Ked chce byt sestricka prisna a spravat sa neludsky, tak taka bude :D Ale co nemam vobec rada je to, ked niekde vyslovene uprednostnuju niektore pacientky. To ma ide rozhodit.

ivcaP

To je fakt, nie je nad prijemne, mlade sestricky, s takymi mam najlepsie skusenosti. Ale nie je to pravidlo, ze aj tie starsie musia byt vyslovene neprijemne. Su aj svetle vynimky :)

zaricitka

stavila by som sa, ze ta sestricka ma minimalne 50 :D to vacsinou taketo maju ozaj ze zastarale nazory a riesia pacientov ako 100 rokov pred opicami.

harpera

Objednavas sa zakazdym telefonicky, ci tam musis ist osobne? Mne uz sa kedysi stalo, ze som zavolala s tym, ze sa chcem objednat a sestricka ma odbila s tym, ze to treba prist osobne a ze ona teraz nema cas, lebo maju toho vela. :D

51bibi51

akože keď je v čakárni v daný deň veľmi veľa žien a ja prídem neohlásene, nie som objednaná, tak aj celkom hej, ale to sa nie je čomu diviť, však? :D tak je to asi všade. ale keď už sa proste raz objednám na nejaký konkrétny termín, tak s čakaním nemám absolútne žiadny problém a vybavím sa veľmi rýchlo.

miskovicka69

klaudi, neviem, či by si hovorila rovnako aj keby máš len jedného na okolí a ďalší by bol niekoľko hodín od teba :D vtedy by ti bol dobrý asi aj "zlý" doktor.