preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

radoslavka

agnes presne ako si napisala, komu niet rady, tomu niet pomoci.. moja svokra je tiez taka, ze nechodi na preventivne prehliadky a teraz ked jej bratovi zistili rakovinu, tak hned na vsetky vysetrenia isli.. niekedy ten clovek potrebuje taky ten impulz, aby si urcite veci uvedomil..

agnessca

to ale nie je dobre, ze nechodi na preventivne prehliadky ku gynekologovi! Riskuje so svojim zdravim! Ale tak ako sa hovori, kazdy je strojcom vlastne stastia a zdravia.

pisticka

Agnesa no nemali by mat ale aj napriek tomu poznam zeny, ktore z tohoto vysetrenia komplexy maju a dokonca jedna kamaratka uz tri roky nebola na preventivnej prehliadke, lebo neznasa toto vysetrenie. Zakazdym je dohovaram ale ona si neda povedat, je strasne tvrdohlava!

agnessca

wonderwoman to ano, je to svata pravda, lebo pri tom porode si zena nevyberie a fakt sa na nu pozeraju aj chlapi aj zeny. Ja mam odjakziva chlapa gynekologa, takze aj pri porode mi to bolo jedno. Toto su take veci z ktorych by zeny komplexy nemali mat!

WonderWoman

Myslim, ze ten komplex niektorych zien z chlapa gynekologa prejde az vtedy ked budu rodit a naozaj im je uz jedno ake pohlavie sa na nich pozera :D

eskii

...mickainka veď áno, to je pravda a aj to tak aj beriem ale mám aj kamarátky, ktoré sa mi čudujú, že mám chlapa. Hneď mi povedali, že oni by nemohli mať, lebo že by sa hanbili pred nim. No mne to príde úplne normálne :)

eskii

...grilda môj názor na to je taký istý a väčšinou ženy, ktoré majú ženy gynekologičky ich majú preto, lebo sa hanbia chlapov. Môj problém to našťastie nie je, mám chlapa :D

grilda05

k tomuto sa tazko vyjadrit, lebo ja som mala aj zenu aj muza a obidvaja boli velmi dobry. teraz mam muza, lebo doktorka u ktorej som bola dlhe roky isla uz na dochodok. no nemozem povedat, ze by bola zle, to vobec nie. ale ani teraz nemam problem. pri vybere som mala stastie.