preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

jesenikovael

Ďakujem babuľky, veľmi ste mi pomohli a ostatné informácie si už samozrejme pozriem aj sama. Ďakujem krásne ešte raz! Pekný zvyšok dňa a víkendu vám prajem

akinom007

To je individualne. Niektora zena sa citi lepsie pred zenou, ina pred chlapom. Druha vec je prax, ludskost, vedomost a skusenosti gynekologa/gynekologicky. Ja som vyskusala viacerych aj muzov aj zeny, teraz mam zenu gyn a som uplne spokojna

dudinka57

Jesenikovael ano, zaobera sa aj neplodnostou, robi aj napriklad komplexne vysetrenie spermiogramu, robi aj vysetrenie priechodnosti vajicok pomocou 3D kontrastnej technologie a ine sluzby. Nechce sa mi ich tu vsetky vypisovat, tak ostatne si pozri na stranke, maju tam vsetko uvedene aj ceny k tym sluzbam, ktore poskytuju.

lenyia

Áno, majú to tam napísané a majú k tomu hneď aj cenník, takže si vieš pozrieť konkrétne ktoré vyšetrenie koľko stojí. Majú prehľadne spravenú webovú stránku, nájdeš tam všetko napísané.

jesenikovael

Majú to tam napísané? Nevedela som o tom, lebo som ešte nemala čas študovať ich stránku a keď si tu o ňom baby píšu, tak mi to prišlo jednoduchšie napísať sem. Ale ok, pozriem si to.

jesenikovael

Dudinka a Simranka, hovoríte, že on je dobrý gynekológ? Aké vyšetrenia vie spraviť? Zaoberá sa napríklad aj neplodnosťou alebo teda lepšie povedané vyšetrením či je žena a chlap plodný/neplodný?

dudinka57

Simranka tak o tom by som ti aj ja vedela dlho hodiny rozpravat, nakolko aj mojim zenskym doktorom je prave tento doktor, ktoreho si spomenula:-);-)