rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

anitka30

darinik my sme taku kupovali svagrinej pred par mesiacmi, pretoze ona si ide dost cajiky a minule nam rozpravala o tom, ze ako je potrebne proste dodrziavat teplotu vody akou sa jednotlive druhy cajov zalievaju a pri beznej kanvici je problem tu teplotu odhadnut a takyto typ, ked si pozries, tak sa da regulovat ta teplota, nastavis si jak treba ;)

Darinik

nemáte niekto skúsenosť s inteligentnou kanvicou? kamarátka mi niečo také spomínala, že niekde v obchode videla a teda zaujalo ma to, len ja som ešte o ničom takom nepočula, takže by som bola rada keby mi napísal niekto kto má skúsenosť, že čo sa dá od toho čakať, či sa oplatí vôbec niečo také hľadať :)

erich360

Uz ho mame doma a ano moze sa pouzit aj ako klasicka rychlovarna kanvica :) Sme ho hned testovali a myslim, ze to boli dobre investovane peniaze :)

erich360

Viac by som zan nedal, odkedy mame indukciu, rychlovarnu kanvicu nepouzivame. No tento cajnik sa mi zapacil a hodi sa do kuchyne aj zene sa pozdava

nurse87

myslela som si, ze to bude viac €, toto je taka primerana cena :) potom napis ci je dobry :) u nas sa pije dost caju, sice hlavne v zime, ale aj teraz by sa uchytil

erich360

Presne tento som nasiel najlacnejsi na male za necelych 50€, tak ze cena take drahsej kanvice. Ale ak nenajdem lacnejsi, tak objednavam aj tento

erich360

Tak to rad citam :( Ja od nich nemam nic, ale ten cajnik chcem, vyzera vkusne a prakticky. Som rozhodnuty ho objednat