rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

remcike

Jesenikovael vôbec to ja práveže nepoznám, aké sú teraz na trhu. Ale pôjdem pozrieť tú, čo Addulaa spomenula. By som aj rovno objednala, ak by som našla. Popozerám a dám vedieť.

addulaa

Tato nasa chladnicka, to je od Sencoru a dobra je, akoze baby kupa ako vinko, uvedomujem si to coraz viacej. A na toto co pisete to bude ozaj ako stvorene, ze najde uplatnenie :)
Sice skoda, ze sme ju nekupili pred letom, ale nevadi stihli sme ho za tu chvilu doposial myslim, ze dost vyuzit.

stanchelka

Jesenikovael presne mi to napadlo, muž ide akurát v pondelok, idú ešte na nejaké jazero či kam s kamarátmi chytať rybky a toto by bolo fajn. Mohla by napísať o akú značku ide alebo aj typ, nech mu to viem do pondelku zaobstarať :P

jesenikovael

Remcike inak toto je dosť dobrý nápad na darček, to ti poviem. To by sa aj môjmu otcovi páčilo, keďže ten chodí na ryby často a na pivo, na jedlo a takéto veci to by mohlo byť fajn. Čo je to zač? Za značku?

adellline

tomuto ja uplne rozumiem, ze niekde je voda taka a inde taka. len som chcela, ci sa to da nejak inak riesit. priamo kanvicou varnou najlepsie. maju kadejake funkcie a vymozenosti v dnesnej dobe, tak preto sa pytam. hadam budu mat toto vychytane ohladom tvrdej vody.

remcike

Toto dobre poznám, vyberiem sa na nákup a možem mať kľudne aj lístoček napísaný a aj tak odchádzam s niečím úplne iným. Pozerám, že ste ju už stihli aj otestovať. Čo na ňu hovoríš? Segra chodieva takto s deťmi často na výlety aj na dva dni, tak by to bol možno dobrý darček pre ňu k Vianociam. By som aha ako ľahko prišla k nápadu a nemusela by som nič vymýšlať.

addulaa

Adellline presne tak ako pises, mam kamosku co to tak robi, tam ide o to aku mate tvrdu vodu, lebo teda kazda obec ju ma inu, zalezi kde sa nachadza.
Ale co baby, my ideme kupit co nam treba a nakoniec odchadzame uplne s niecim inym. Ale teda tato chladnicka je momentalne mojou srdcovkou. Lebo sa nemusim stresovat co s masom, ked ideme na grilovacku na chatu, co s jedlom pre deti, teraz to mam konecne vyriesene :D

Wendy000

Mozno by si nasla nejaku kanvicu, co ma nejaky filter priamo v sebe uz zabudovany alebo nieco take. Za opytanie nedas nic, keby si isla do elektra. Ved zijeme v takej dobe, kedy ozaj niektore spotrebice maju take funkcie, o ktorych sa nam ani nesnivalo. Take klise, ale tak to je.

adellline

Takze najskor davas vodu do filtracnej kanvice a potom do rychlovarnej, tak? Taky zbytocny medzikrok mi to pride. Nie je aj nejaka ina moznost, ako to riesit?

romcok

Toto nie je o kanvici, ale o tej vode aku do nej davas, to potom treba pozriet aj filtracnu kanvicu zase a pouzivat tu vodu do beznej kanvice a nebude sa to tvorit. My casto kanvicu nemenime, ale teda menili sme ked uz nehriala vodu, ked uz bola voda v nej len taka letna, ze nie vriaca.