rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

krtko7

hm. Lizatko lenže to je najúčinnejšie. Tam osobne ti nemám čo iné poradiť, tiež to tak robím.
Tamirilka toto čo si písala tento typ, tak dá sa zapnúť aj keď v nej nie je voda? Lebo teda to je u nás špecialita, že muž ide variť čaj, zapne kanvicu s tým, že proste si myslí, že nejaká voda je tam a ide kanvica na prázdno a už takto druhú odpálil.

lizatko0

Nemyslela som, ci to vie kanvica nejak ovplyvnit. Ale konkretne, ako riesite, ked mate zanesenu kanvicu. Davala som ocot vyvarit, ale to mi zapachalo na cely byt zakazdym.

tamirilka

...marrae nieco vyse roka je to, co ju mame...podla mna je akoze aj nasi maju nejake veci doma tej znacky a dobre im sluzia...dobre je, ze ma dobry pomer ceny a kvality...lizatko na to finta nie je, to z casu na cas proste treba vycistit ked je tvrdsia voda...alebo potom pouzivat filtrovanu vodu...

alzbetiena

*lizatko0* to záleží od vody ako takej, na to myslím, že kanvica nejako vplyv nemá a tiež ide o to ako často by si ju čistila.

lizatko0

Ked sa tu preberajú kanvice, skusim sa opytat. Mate nejaku fintu na to, aby sa mi netvorilo tolko vodneho kamena v kanvici?

tamirilka

...monchitta SWK 1591WH od Sencoru si skus pozriet...no my nemame problem nam to velmi vyhovuje...ako som pisala svokra niekedy kupi take darceky ze dovidenia, ze tento darcek nam dobre trafila...
...jaroslavica tato nasa ano...dokonca az dve hodinky dokaze udrzat danu teplotu...ale neviem ako je to pri nejakych inych typoch alebo tak to vobec nemam prehlad...

Wendy000

Akoze voda nevychladne? To musi byt ale potom kanvica zapnuta a nejak udrziavat tu teplotu, nie? Ja som zvyknuta davat si vodu prevret, ked idem nieco zalievat, aj ked mi ostane voda v kanvici a dajme tomu, ze o par minut idem opat nieco zaliat, tak tu kanvicu zapnem, nech opatovne zovrie. Takto by to nebolo teda treba?