rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

monchitta

tamirilka pozrel to, povedal, ze dobry vyber. tak sme ani dalej nehladali a tiez sme kupili. diky este raz za usetreny cas a nervy pri rozhodovani sa.

jaroslavica

richsasa k niektorym su a mne to vyhovovalo si tak rovno kupit, lebo vies, ze je to presne k tomu, ze to sedi, dobre tesni, aj byvaju prakticke tie velkosti ;) kedysi som nosila ked sme niekam chodili sklenenu flasu, skrz to, ze proste nemam rada take tie jednorazove, ale odkedy mame mixer a k tomu sme mali flasky plastove, tak tie pouzivame furt, dokonca muz si niekedy smoothie aj do prace brava miesto desiaty ;)

Allie1

stanienka asi by bolo lepšie, keby si najskôr vyberieš, čo od spotrebičov jednotlivých očakávaš a potom hľadala nejaký. Osobne by mi bolo asi jedno, že by nebolo všetko jednej značky. Dôležitešie je, aby poriadne fungovali.

lajtmannlea

skôr by som sa zamerala na to, čo vyžaduješ od konkrétneho spotrebiča. je pekné mať všetko jednej značky, ale môže sa stať, že v inej značke nájdeš spotrebič výkonnejší alebo s viacerými funkciami.

richsasa

stanienka asi si to budes musiet jednotlivo popozerat, to je asi najlepsie, ze si to tak postupne pozries, kde co maju, aj ked je fakt, ze keby si si naraz vybrala, tak je mozne, ze vychytas niekde mozno este aj lepsiu cenu, k tomu mixeru skus pozerat aby si aj nejake tie nadobky na stavu mala ;)

stanienka

ktore znacky su take spolahlive co sa tyka takychto mensich spotrebicov? s akymi mate skusenosti? my chceme toho viacej kupit, nielen kanvicu, ale chcela by som aj taky ten mensi mixer na smoothie a taketo len neviem ci vsetko jednej znacky, alebo mam skor sa sustredit na to co chcem a potom vyberat presny typ

kamilla

To je tiež možnosť, ale nie každý má doma filtračnú kanvicu napríklad. Takto aspoň netreba prelievať vodu hore dole, stačí nabrať z točky.

stanchelka

Kamilla, ale veď to je možné filtrovanú vodu dávať do kanvice a nie sú vôbec žiadne takéto problémy. To už je ale o inom, ale zaujalo ma to s tým, že udržiava teplotu vody, lebo mne sa veľakrát stane, že aj zabudnem, že som vodu dala variť a musím ju dávať opäť :D :D

emminar

Krtko toto bolo pravidelne u mojej babky a kolkokrat ked som k nej prisla len som pocula take divne zvuky a to proste kanvica si hriala na prazdno.

kamilla

Niektoré kanvice majú aj filter na vodný kameň. Neviem presne, či sa potom mení celý filter, keď sa zanesie, ale asi bude stačiť len ho nejak očistiť. Možno by ti takéto niečo pomohlo, keď máš problémy s vodou.