rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

llnzzda

je ako každá iná :) ja osobne s ňou mám viac dobrú skúsenosť ako zlú, raz sme mali kanvicu ktorá sa pokazila, ale to bola len chyba toho jedného kusu, keď nám ju vymenili, fungovala pár rokov bez problému.

erich360

Tak hovorite, ze je to prakticke ano? lebo stale nie som uplne rozhodnuty ci ano alebo nie. Deti su vacsie preto viem, ze by obsluhu zvladli. Co hovorite na konkretnu znacku?

petra_peta

Tak malé deti by určite nenechal aby s tým robili. Ale páči sa mi to. Moji rodičia sú takí čajíkoví, u nich by mal veľké využitie. Už asi viem čo im kúpim k najbližšiemu sviatku :)

Mimia

bereim späť, že by som ho už nekúpila. tento by som kúpila, vyzerá úplne inak ako ten môj :D :D :D ale nechať ho obsluhovať deti, to asi nie, teda rozhodne nie mladšie ako 8 rokov. tam hrozí veľmi škarené obarenie tou vodou

erich360

Ja mam doma kavovar, tak ze kavu robil len v tom, teda keď niekto nechce nesku. Preto ma to zaujalo, lebo v zime ficime doma len na cajoch a v tomto by si vedeli spravit caj aj deti

sachovanka

U nás by sa ujal :) Tí ktorí majú doma kávovar, potrebujú väčšinou vriacu vodu len na čaj a toto mi príde ako fajn riešenie.

petra_peta

Tak takto som si to nepredstavovala, vyzerá naozaj dobre, len praktickosť je len na čaj na kávu asi nie, že

erich360

Ja som myslel skor nieco taketo, je to taky moderny dizajn. Len neviem ci to bude mat naozaj take vyuzitie v domacnosti

Mimia

mám taký, je porcelánový. dizjan je naouaj pekný no druhý krát ho už nekúpim, za tú cenu som mohla mať 3 rýchlovarné kanvice a splnili by rovnaký účel :) je to len o dizajne, pokiaľ sa ti hodí, tak si kúp ten :)