rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

Allie1

kúpila som jej len takú obyčajnú. ona nepotrebuje nejaké funkcie na tom, aj tak by to asi nevedela používať. vybrala som tak narýchlo nejakú od oravy. reku to mala babka aj televízor kedysi. inak som vôbec na nejaké funkcie navyše nepozerala. len nech jej voda zovrie, stačí.

patrici77

irga tato sa mi paci, aj v tej farbe, to taka by sa mojej mamine pacila, ma v podobne aj kavovar automaticky, tak toto by jej k sebe super ladilo, mas ju uz dlho??

Darinik

allie čo som pozerala tak nie sú nejaké drahé, pár desiatok eur a máš vystarané na dlhý čas, teda aspoň keď chceš klasiku, ja teraz po tých inteligentných pozerám, že čo je to zač, či sa to oplatí :)

Allie1

v akých cenových reláciách sa tak pohybujú kanvice teraz? práve mi volala babka, že jej odišla kanvica, či by som jej nekúpila novú, keď pôjdem z práce. tak aby som vedela, či sa mám pripraviť na nejaký finančný šok.

lizatko0

Irga to sa mi paci, ked si ludia zladia spotrebice a ine doplnky. To ked pridem ku svokre, ta ma kanvicu jednej farby, toastovac inej, mixer zase dalsej. Ide ma z toho porazit.

irga85

my máme takúto a je fajn, farebne som ju vyberala k ostatným spotrebičom čo mám na linke, aby aj s kávovarom ladila a to sa mi podarilo :)

petrina

Ale tak ked si to moze dovolit, tak nech ma. Nie som ten typ, ze by som zavidela alebo nedopriala. Len pripada mi to take divne, ked ludom zalezi na takychto veciach. Ze sa chcu len ukazat. Lebo su aj lacnejsie a casto aj lepsie moznosti.

denanusa

Petrina to je fakt, niektoré značky sú prestrelené, ale teda napríklad mám kamošku čo stavia len na značkách, na ničom inom. Že proste je pre ňu základ to aby mala všetko v jednej značke a najlepšie v tej najdrahšej, čo teda mi rozum stojí pri takýchto veciach.

petrina

Sencor je fajn znacka, ked ide o taketo spotrebice. Nemaju nejak prestrelene ceny, ako je to pri inych znackach, kedy platis viacej za znacku ako za spotrebic. Ked nieco kupujem, tak s tym, aby mi to doma fungovalo a splnilo ucel, pre ktory to kupujem. A nie preto, aby som sa ukazovala pred kamoskami alebo rodinou.

sokollka

stanienka my väčšinu malých spotrebičov v kuchyni máme od Sencoru, pretože aj za dobrú cenu boli a aj parametrami mi to vyhovovalo a mám aj taký mixér jak sa pýtaš, to mi kúpil muž na meniny lebo som sa dala na cvičenie, na takú zdravšiu stravu tak ma takýmto spôsobom chcel potešiť, tak môžem ti poslať typ :)