rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

petrina

Olejina to mas asi v konecnom vysledku jedno. Neviem, ci by bol z hladiska pouzivania v tom nejaky rozdiel. Ale je mozne, ze sa mylim.

olejina

aka zelenkava, to je mila taka zabka :D
dobre ti sluzi? aky cas ju uz mas? my nejaku este chceme na chatu kupit, len som rozmyslala, ze ci plastovu alebo radsej nerezovu, neviem sa trochu v tom zorientovat, ze co bude lepsie :)

elizza

Irga my mame tu istu, len v inej farbe :D :D A mne uplne vyhovuje, staci mi, bola za dobru cenu, vodu uvari ako potrebujem, takze pre mna uplne optimalna :)

adellline

bereka hej, na to je to super. ked ju ona kupovala, tak boli celkom drahe. no zalezi aj od toho, kolko si ochotna dat za kanvicu. isto bude zalezat aj od znacky.

bereka

to je dobra vec, to by sa mi nieco take pacilo, pretoze niekedy sa mi stane, ze sa pozabudnem, ze som si dala ohriat vodu a mam ju uz studenu ked si ju idem zaliat, takze tymto by som aspon tomu predisla, takze to by bolo super :D len musim pozriet aj ako sa cenovo pohybuju a teda aka znacka by bola najvhodnejsia :)

adellline

bereka tak ako pises. na displeji ti ukazuje aku teplotu ma voda, akoze pocas toho ako sa vari. je tam na vyber aj z viacerych teplot, akoze pri na aku teplotu udrziava kanvica zohriatu vodu. kamoska si to kupovala uz davnejsie, ked to bolo ako novinka. ona je maniak do takychto veci. nieco nove vyjde a hned to potrebuje mat doma.

petrina

Bereka ano presne. Displej zobrazuje teplotu vody a da sa tam aj nejak nastavit, neviem ci akoze do pamati alebo ako viacero teplot. Ma aj funkciu, ze vie udziavat tusim pol hodinu teplotu vody rovnaku a potom sa sama vypne. Nejak si na taketo veci nepotrpim, ale moj muz je tomu rad, ze sme moderni. Mne staci, ze si mam ako kavu a caj zaliat.
Veronika oni aj maju svoje nalady, ako aj my. To treba vtedy vyuzit, haha. Ale nie, uvazujeme triezvo pri nakupoch. Tato kanvica stala okolo 60 eur. Viem, ze to nie je malo, ze sa da kupit aj lacnejsie. No ale takto sa rozhodla muzska cast domacnosti.

veronika89_8

Petrina co je pre vas prehnana cena? Lebo u nas teda podla nalady muza, niekedy prevracia ocami aj nad par eurami a inokedy mozeme utratit aj stovky a je mu to fuk :D Ak keby aj muzi mali niekedy svoje dni alebo co :D

petrina

Pekna, ladi, co viac treba, no nie? Tiez som mala od tejto znacky, takze aj to schvalujem. Teraz ale mam od Tefalu aj taku s displejom. Ten moj si doma potrpi na taketo kadejake moderne zalezisti. Pokial to nie je prehnana cena, tak nie som ani ja proti.