rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

stanchelka

Allie inak toto je fakt, ale tak ja staviam na tom len keď spotrebič bude vidieť, napríklad pri toastovači, hriankovači a tak to neriešim, lebo to sú kúsky, ktoré proste upratujem zakaždým do skrinky, že nenechávam ich na linke.

Allie1

tak zase nie módna vychytávka v takom tom original zmysle. tak skôr technologická vychytávka? ale veľa ľudí si potrpí na to, aby spotrebiče aj nejak vyzerali, preto som to tak nazvala.

byvalasestra

allie módna vychytávka? ako módnu vychytávku si viem predstaviť niečo iné a nie zrovna niečo takéto :D

Allie1

myslíte, že sa to vyplatí a reálne sa využijú tie pridané funkcie? nie je to ozaj o tom, že je to nejaká módna vychytávka iba?

tamirilka

...petrina kazdy to ma inak...mam kamaratku napriklad ktorej strasne vadi fast fashion je proste proti tomu...ale ked zbada nejaku super puper akciu tak proste niekedy neodola....cize je to taka dvojsecna zbran...proste ale ja radsej dbam na kvalitu...ale obe ti mozu vydrzat rovnaku dobu...tam rozdiel nejaky v zivotnosti skrz material nie je...

petrina

Zazrivienka praveze vela ludi si dava bacha na taketo veci v dnesnej dobe. By ma neprekvapilo, keby aj taketo spotrebice si kupovali podla toho. Nezastavam sa ani jednej ani druhej strany teraz. Ale je pravda, ze na trh sa dostanu take veci, ze sa casom pride na to, ze nejakym sposobom skodia a musia ich stiahnut. Ale to asi skor pri potravinach sa deje.

janilka

u mna vyhrala nerezova ked sme vyberali, ale to skor z toho pohladu, ze sa mi akoze viacej pacila, viacej mi ladila po tej stranke, ze do kuchyne k ostatnym spotrebicom, kedze tie mam cierna a nerez tak nech uz to mam vsetko rovnake :)

zazrivienka

ale zase baby klud s tym eko :D neprehanajte to, ze sa nieco niekde uvolnuje predsa len ked sa nieco ma dostat na nas trh tak myslim, ze to musi splnat iste parametre, my sme tiez dlho mali plastovu kanvicu a nic sa nedialo, som tu, ziva a zdrava :)

adellline

niekto sa na to moze pozerat z eko hladiska a tym padom by si plastovu asi nevybral. neviem sice, ake plasty sa pouzivaju pri vyrobe kanvic, odolne istoto musia byt, ked v nich vrie voda. ale ci do nej neuvolnuju aj tie kadejake mikroplasty.

dandiena

Olejina každý to má inak...mám kamošku ktorá len plastovú pozerá, viac sa jej páčia po dizajnovej stránke a sú cenovo dostupnejšie...ale teda mne sa viacej také tie nerezové...ale to je vlastne len na tebe...hlavné je aby to účel splnilo...no nie?...