rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

violoncistka

nepisala som to? ci chces konkretne? chcela som kupit taku co aj pekne vyzera takze som vybrala tuto co je taka priesvitna www.sencor.sk vyzera to tak pekne moderne :) a pacilo sa mi na nej, ze vie udrzat teplotu tej vody co si vyberies dlhsiu dobu :) ale ved ma viacero funkcii tak si to precitaj

stanienka

to je pravda, ze tam na to davaju pozor ale nikdy mi nenapadlo, ze to moze urobit az taky rozdiel. ty si to aku kupovala presne?

violoncistka

ano vidim :) keby si to vyskusala tak to vidis aj ty. aj ked ides do kaviarne na kavu alebo caj tak tam si davaju na tej teplote zalezat a preto tam ludia radi chodia, lebo si taku kavu doma nespravia :)

emminar

To pojde zase dole a tiez zalezi asi od toho ake si pozerala. Lebo kupis taku aj za 30 eur ale aj za 200 eur vies ako. To uz je na tebe kolko chces na nu minut

olejina

ja som pozerala teraz akoze po novom roku nejake kanvice co maju taku funkciu ci nebudu v akcii a tak vies ale pridu mi tie ceny dost take vysoke za to

violoncistka

ja si stojim za tym, ze ano. spravila som radost a predsa len ked uz vies pracovat aj s tymi teplotami vody tak kava a hlavne aj caje chutia uplne inak :)

violoncistka

nejako okolo 50 eur ma vysla, nebola draha na to co som pozerala aj nejake ine tak super cena a starka ju uz skusala ved od vianoc a hrozne bola rada takze aj ja som rada. mam hroznu radost ked viem, ze som sa trafila darcekom niekomu do chuti