rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

Garfar

Problémom môže byť kúpa nekvalitného výrobku, ktorý je kazový, resp. na jeho výrobu bola použitá suboptimálna kvalita materiálov. Pri výbere sa preto vždy riaďte radami odborníkov v oblasti, resp. ľudí, ktorí vedia poradiť. Odporúčam vám napri. tento web www.testado.sk

Nadia124

ja mam kanvicu s nehrdzavejucej ocele, ktora svieti podla teploty :) je to dost prakticke, a myslim ze by ztoho take problemy nemali nastat, uz ju mam predsa len dlhsie a zatial teda nic :)

marika6232

ja mam nerezovu Catler , ma nastavitelne teploty, mam ju uz dlho urcite sa oplati kupit kvalitnejsiu kedze sa pouziva niekolkokrat do dna. mam ju z eshopu vitarian. sk

AdamKrt

Tiez to vyvarenie octom by mohlo pomoct. Niekomu to potom moze smrdiet, tak ak je citlivy - miesto osctu s kyselinou citronovou...