rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

silvusiq

Mňa to tak tiež pri kanvici učili, že keď sa nepoužíva tak zakaždým aby bola vyliata voda a by bol von zo zástrčky ale u nás to bolo hlavne kvôli mačke. Tá sa zvykla prechádzať po linke a raz sa nám stalo, že proste stúpila na tú páčku a zapla kanvicu, v ktorej nebola voda ale našťastie sme si to hneď všimli a vypli ju

violoncistka

niekto to tak evidentne nerobi ale mna to napriklad manzel naucil. nie je za co :) rada som pomohla. ja ti to skusim zistit teda ci to treba alebo nie:)

emminar

A mohla by si mi to prosim ta zistit? Lebo my napriklad nemame kanvicu stale v elektrike, ked ju nepouzivame je vypojena tak by mi to velmi pomohlo. Dakujem

violoncistka

fu tolko otazok sa tu nazbieralo :D je na tebe kolko chces dat za taku kanvicu, mas vela moznosti. a ona ju ma stale v elektrike takze na toto ti neviem presne odpovedat. a kupovala som ju normalne v elektre

sashasss

Ta ani nie je taka draha, ja som myslela, ze to viac stoji. Ja som videla take strasne drahe ale to uz neviem na co by si to niekto kupoval