rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

vanes11

my máme takú kanvicu, teda neviem či takú ale hentej značky a máme ju už dosť dlho :) podľa mňa je v pohode

olivara

Prosim vas videla som teraz v letaku v akcii kanvicu sencor, celkom peknu a aj cena bola dobra ale nemam skusenosti s touto znackou vobec. Nemate niekto od nich kanvicu alebo nieco ine? Funguje vam to v pohode?

byvalasestra

to je ale ten problém, že u nás v blízkosti žiadny taký kontajner nemám, iba na nábytok a také veľké veci a tam to hádzať nechcem :/

citruska

nejaky konkretny tip prosim nebude? fakt akukolvek s akou mate skusenosti len aby som vedela, ze ju mate doma a ze vam vydrzala

janilka

ale nemusis tam mat nic specialne, vravim aj my sme kupili obycajnu a vsetko je ok, uplne nam staci a ani draha nebola

stanienka

ved normalne do elektro odpadu nie? u nas je na to zvlast kontajner ale nie tu pristaveny vzdy ale vacsinou prave takto na jar

byvalasestra

viete kam by som teraz mohla zaniesť starú kanvicu keď ju nechcem vyhodiť do zmesového odpadu? a kde by som teraz mohla kúpiť novú tak aby mi neprišla za dva mesiace?

citruska

dakujem za tip, pozriem nieco ale viac by mi pomohlo keby som dostala nejaky konrketny tip, lebo mne ide hlavne o tu spolahlivost aby som ju nemusela za pol roka brat nazad, ze je pokazena ako sa mi to stalo naposledy