rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

olejina

jasne, ze su aj take, este aj drahsie ale ved nikto ti nekaze si taku kupovat. ta moja stala 51 eur aj nejake centy, presne kolko to bolo ti neviem uz povedat. to je podla mna v pohode ked si zoberies, ze normalne mas kanvicu taku co ti nevari vodu 3 hodiny, za nejakych 30 eur a uz tych 20 euro navyse za to, ze si tam budes moct aj teplotu nadstavit vobec nie je tak vela

jaroslavica

lenze co stoji taka kanvica? nebude to prilis drahe? ja by som to vyskusala len zase nemam 200 euro na kanvicu vies ako

emminar

Tiez si myslim, ze to je celkom prakticke. Ja som si taku kupovala uz davnejsie a potom som ju kupila na vianoce aj mojej svokre a bola z nej uplne unesena :) aj pri priprave kavy je to prakticke

olejina

preco nie? podla mna je to prakticke. ved aj na cajoch ma tolko krat napisane, ze v akej teplote by mala byt voda ked ich zalievas. to by sa ti nepacilo? jaj mam taku sencor. najprv som tiez hovorila, ze naco ale ked som si ju kupila a zacala som pouzivat vodu spravnej teploty tak som hned zistila, ze je to potom o niecom inom uz. skus sa nad tym zamysliet mozno

jaroslavica

to uz aj take existuju? mne to asi netreba, aj pred tym som mala len taku klasicku uplne tak asi nebudem spekulovat :)

jaroslavica

to si mi teda moc nepomohli veru :( ja som mala tu kanvicu hrozne rada, bol to darcek, preto som ju chcela dat opravit. nic teda, pojdem nejaku novu pozriet. ake su teraz dobre?

emminar

Mne toto robievala stara kanvica a mala som ju hrozne rada tak som ju zaniesla do opravy a tam mi povedali, ze by ma vysla viac ako keby si kupim novu tak som ju nakoniec vyhodila a kupila si uplne novu a teraz som rada

jaroslavica

zdravim vas, mozem sa spytat ci neviete nahodou co by mohlo byt s kanvicou ked normalne do nej dam vodu, zapnem ju, zacne hriat ale potom sa vypne ako keby uz bola voda zohriata a pritom vobec nedosiahne bod varu. da sa to este nejako spravit?