rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

silvusiq

Jasné, že hej veď tie obyčajné nie sú vôbec drahé, tiež chcem jednu kúpiť teraz domov ešte, teda asi objednať už to inak nepôjde lebo si robíme veľa šípkového čaju na vitamín C a tá naša stará už je taká, že jej dlho trvá kým zohreje veľké množstvo vody

romcok

Najdem u nich nejaku aspon tak do 30 eur? Ja by som potreboval jednu do garaze teraz aby som nemusel behat hore dole ale nechcem za nu dat miliony

silvusiq

Keby pozrieš tiež nejakú sencor? Hentá čo som ja kupovala síce má aj to nadstavovanie teplôt ale vyzerá to, že je dobrá tak hádam budú aj tie ostatné dobré. A čo som pozerala tak ceny sú veľmi dobré

janilka

my sme si kupili kanvicu na vianoce, za dobru cenu, je kvalitna, rychlo zohreje vodu, sice sa to neda urcit tie stupne ale uplne nam to staci

stanienka

ja by som ju aj kupila ale chcela by som vediet na akom principe vlastne funguje to udrziavanie teploty. ci to je ako termoska? tak je to myslene?

jesenikovael

Aha no mne to príde úplne prirodzené ju vytiahnuť z elektriny keď sa nepoužíva to je zbytočná elektrina potom

citruska

prosim vas poradte mi nejaku obycajnu lacnejsiu ale dobru kanvicu, nebude si byt nicim specialna, to potrebujeme do kancelarie len ked si chceme caj zaliat alebo kavu :)