rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

violoncistka

vies co to mi kamoska poradila, ze teraz je to uz lepsie mat taku tak som kupila taku ako mala ona a to je sencor. vravela, ze je dobra, tak som ju tiez kupila a nebola ani taka draha nakoniec. dufam, ze starka bude rada, ona ma hrozne rada caj. minuly rok sme jej kupili taku tu domacu kanvicu na caj aby jej vydrzal co najdlhsie teply

olejina

vidis tak mas aspon dovod si taku kupit :) ja mozem povedat, ze je to dobra vec, hodi sa to aj pri priprave kavy. vies co su aj drahsie aj lacnejsie, toto je podla mna taky zlaty stred a mam s nou dobre skusenosti

emminar

By si mala byt rada, ze nie je taka draha nie? Ved sa tes. Z internetu ale neviem ci ti stihne prist lebo vies teraz toho maju vsade strasne vela. Skus si pozriet ci ju nemaju niekde normalne v obchode radsej

jaroslavica

iba? ved co som pozerala tak byvaju strasne drahe tie kanvice. pojdem ju pozriet alebo idem pozriet ci sa neda objednat z internetu. dakujem za radu

kikusqa788

ja som takú chcela lebo mi segra doniesla z anglicka super čaj ale tam práve veľmi záleží na tom aká je teplota vody. tak si normálne varím v kanvici a mám teplomer na to ale toto by bolo oveľa praktickejšie...