Schizofrenia

Príspevok v téme: Schizofrenia
pupalka

Moja 20-ročná dcéra ochorela na schizofréniu, momentálne leží na psychiatrii. Som z toho zúfalá, neviem ako dlho sa bude liečiť a či sa z toho vôbec dostane. Už asi nikdy nebude ako predtým. Kto máte podobné problémy, podeľte sa so mou o svoje skúsenosti a poraďte mi, ako ďaalej žiť.
----------------
"Schizofrénia (Schizofrénne psychózy)" www.zdravie.sk
"Schizofrénia" www.zdravie.sk

ATB

platí sa teraz niečo za ústavné liečenie pri tejto chorobe?lebo môj príbuzný sa liečil na to v r. 2006 v nemocnici a vtedy sa neplatilo.potrebujem vedieť,ako je to teraz.

poradtemi

aj pre mna bola trava zpociatku v pohode ale neskor som zacal mat bludy , mal som zrychleny tok myslieno , uz som mal z nej len depky po case uzkost a stres , potom sa na mna nalepili paranoye a konecny produkt bola schyza

poradtemi

je to tazke so schyzou aj ja ju mam ...
ale tak kazdy si najde svoju cestu k uzdraveniu .. ja sa modlím , berem lieky aj kadejake doplnky alternativna liecba cvicim beham chodim do prirody a žijem .. prácu nemám a tažko sa mi robí ale ta co už , nezabijem sa teraz...a clovek schyzak potrebuje v prvom rade oporu zo strany rodiny ... cítit lásku a empatiu ..a este lepsie ak ma vasa dcera priatela , l...ja osobne v živote lutujem len jednu vec a to ze som si dal marihuanu ....

Pixi

Ahojte.Ďakujem za odozvy.Kde sa môžem sťažovať na toho môjho psichiatra?A môžem to urobyť aj anonymne?Lebo nechcel by som aby ma zvozil.Neviete či ostatný psichiatri risperdal consta kupujú?Neni to protiprávne, že mi ho nechce dať?

tpch

Samozrejme, ze je to blbost. Jednoducho ten doktor nie je ochotny liecit tak, ako pacient potrebuje. Urcite by som sa na toho lekara stazovala.