Schizofrenia

Príspevok v téme: Schizofrenia
pupalka

Moja 20-ročná dcéra ochorela na schizofréniu, momentálne leží na psychiatrii. Som z toho zúfalá, neviem ako dlho sa bude liečiť a či sa z toho vôbec dostane. Už asi nikdy nebude ako predtým. Kto máte podobné problémy, podeľte sa so mou o svoje skúsenosti a poraďte mi, ako ďaalej žiť.
----------------
"Schizofrénia (Schizofrénne psychózy)" www.zdravie.sk
"Schizofrénia" www.zdravie.sk

atb

tak uvediem priklad,mama chce zohriat veceru pre nas,ale on si v kuchyni pripravuje jedlo a pripravuje ho 3 hodiny (neprehanam,3 hodiny)a ked mu povie mama,ze potrebuje zohriat jedlo,tak ju odbije,ze nie,nech mu da pokoj a este jej aj vynada.

tpch

atb, mozes to skusit. Musis ale uviest, ze vas ohrozuje, vyhraza sa a podobne. Mozno bude potrebna aj policajna asistencia.

natusa42

preboha,ked to čítam...tieto veci :(:( pre kristové rany,ako strašne musia trpieť tí ľudia okolo nich a aj oni sami ,ale neviem,uvedomujú si to oni ?:( panebože :( to je strašné ,len sa nejako držte
je to strašné,ked človek ochorie na to :(

atb

Dobry vecer,uz neviem ako dalej,potrebujem poradit.mam doma brata,kt.ma paran.schizofreniu a bol raz hospitalizovany,po 4 rokoch prestal brat lieky a uz rok to taha bez liekov.jeho stav je o dost horsi a rodicia nechcu zavolat sanitku.ja to uz psychicky nezvladam,mavam zo stresu busenie srdca,alebo mi je na odpadnutie. a som casto chora(mam oslabenu imunitu)chcela som sanitku zavolat ja.mame papier od psychiatricky,ze ho treba znova hospitalizovat aj proti voli.vlastne mam len zavolat 155 a oni ho vezmu?

jajka001_

alebo taka hyperaktivita, to tiez neprišijú každému oprávnene, si myslím
celkovo ta diagnostika, kedysi bolo kazde "ine" dieta proste debil a šup s nim na osobitnu školu