Oddelena strava

damaxy

kamaratka tak isto delela stravu a nechudla a potom velmi rýchlo bola aj vylakana co sa deje.potom sa to zastavilo a za rok schudla o dve konfekčne velkosti.Ale mne sa nepaci az taka vychudnuta.

verci

Ahojte!Nevedeli by ste mi povedat ci sa soja a vyrobky z nej mozu kombinovat so sacharidmi?Precitala som uz viacero knih a kazda tvrdi nieco ine.Som z toho zufala.Prosim pomozte.

ejaa

Delenú stravu držím už skoro rok.Neschudla som na váhe,ale kamarátky mi vravia,že som schudla.Ako ju držím cítim sa lepšie,nie som až tak unavená.Môj problém je asi v tom,že nestíham cvičiť.Mám asi 4 knihy o delenéj strave.V jednéj je tabulka, v ktoréj sú rozdelené potraviny na bielkoviny,sacharidy,zeleninu,ovocie a potom neutrálna zložka.Neutrálne potraviny sa môžu jesť so všetkými potravinamy.Iná kniha zase neutrálnu zložku neuvádza a niektoré potraviny radí do inej skupiny.Mám z toho chaos a už neviem,čo môžem s čím jesť.Podía koho sa mám držať?

lucia l.

Sindinka,
podla mna je 2,5 kila za 3 tyzdne super. Lekari odporucaju chudnutie tak max. 0,5-1 kg tyzdenne. Ak nechce potom zazit jojo efekt a nabrat vsetko spat+ este aj nieco naviac, tak bud rada, ze to tak pekne ide. Zober si, ze do leta mas este take 2-3 mesiace a keby si chudla cca 3kg za mesiac, tak to mas 6-9 kg. To je super, nie?? :-)

tany

Pred 3 dnami som zacala s oddelenou stravou.Rozdelila som to na bielkovinove a sacharidove dni.Vcera som mala ten bielkovinovy-na ranajky som zjedla jogurt a na obed som mala syr so zeleninou-tak zle mi nebolo dlho...ako keby mi nieco v zaludku skyslo a bolo mi na zvracanie...No neviem neviem, zacinam pochybovat o tom ze je delena strava vhodna pre vsetkych...Ale musim povedat,ze tie sacharidove dni mi sedia lepsie:)))Dokonca mi to aj chuti:) Takze upozornujem tych, kto maju trosku citlivy zaludok, aby to s tymi bielkovinami neprehanali...

sindinka

drzim delenu stravu uz tri tyzdne a schudla som len 2.5kila je to mozne ze vysledok sa dostavi neskor.mam radcsej rastlinnu stravu a varim si podla knizky o delennej strave tak to vobec nechapem preco to tak na mna nefunguje.poradte prosim.

michelin

Kikusa, jasne ze treba aj cvicit. Ale strava je este dolezitejsia, aj kvoli zdraviu. Drzala si aj oddelenu stravu, alebo si na ten obed jedla vsetko?

kikusa

Ja osobne som pribrala pri chorobe vyse dvadsat kg.Po roku som si povedala dost lebo som sa citila ako v inej kozi.Zacala som cvicit kazdy druhy den pol hodinky a jedavala iba obed.Vynechala som uplne chleba a pecivo,prestala solit zbytocne prilohovu zeleninu.Za dva msiace som schudla 20kg.Stale chudnem teraz sa mi to pohybuje od 57 do maxima ked su sviatky 62kg tuto hranicu nemam sancu prekrocit lebo telo si na nu zvyklo.Potom som prestala.Ale zase chcem schudnut na takych 52kg takze treba hlavne sportovat, lebo schudnute ochabnute telo nieje vyhra.A ked raz z cvicenim zacnete mate lepsi pocit,ako ked sa trapite tym co spapate.