Oddelena strava

nelly15

keitlinzm: súhlasím s tebou to počítanie kalorií pri delenej strave je uplna blbost ja som jedla tiez rovnako...iba som dobrziavala tie kombinácie a kilá išli pekne dolu =D

keitlinzm

ja uznavam delenu stravu. schudla som na nej peknych par kilo. a to ze je to na znizeni prijmu kalorii je pekna blbost. lebo ja som veru menej nejedla, a aj tak som schudla. proste si myslim, ze telo lepsie travi potravu ked nemiesate rastlinne a zivocisne potraviny dohromady. neviem ako ale funguje to

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
treba vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozvem

domčuška

Ja mám len tie najlepšie skúsenosti...bola to veelmi jednoduchá dieta a kilá išli rýchlo a pekne dolu.Ja našťastie patrim k tim ktorí tie kilá nepribrali ale mienim sa vratit k delenej strave lebo pri nej nemám problémy s žalúdkom a pod...=D

aška

AHOJ JANKA
tieto diety sú dve rozne - pri jednej su tzv neutralne jedla- s tym nemam skusenost. Korinkovej dieta ich nema- je mliecny den a chlebovy den. Zeleninu mozes pri oboch- ovocie LEN v chlebovom dni - vtedy aj med. Ked sa rozhodnes pre zeleninu tak zeleninu ked ovocie tak ovocie - oboje v jeden den nemozno V chlebovom dni jogurty len SOJOVE - su bohovske a s lockami a ovocim sa da z toho najest. Celozrnny hlieb mozete jest s VETOm a zeleninou vsetkeho druhu-alebo medom a ovocim ale len v chlebovom dni. Proste: jeden den vsetko rastlinne a VETO je rastlinne-obsahuje rastlinne bielkoviny- tuspim ako jedine.V mliecnom dni vsetko zivocisne-jogurt z mlieka biely si mozes dochutit bylinkovym korenim bez soli, prisol si dodatocne morskou solou ale setri.Inak su vsetky z mlieka, takze vsetky mozno jest len v mliecny den. Toto ovsem nie je ziadna dieta, to je zivotny stýl. Ked sa ti podari zhodit a TO SA TI PODARI, mozes klamat, cely tyzden delit a cez viked si normalne zajest mam na mysli zajest, nie zrat. Fuguje to vyborne a potom, vsade kam sa pohnes sa najde vzdy nieco co v ten den smies. Ak nechces na seba putat pozornost na svatbach a banketoch vezmi si co chces, ale az ked budes mat vahu aku potrebujes a potom zasa dokola
Vela stastia - budete sa dobre citit lebo budete jest vsetko co treba cloveku
akurat ze nie v jeden den.

servitka69

kisov ked nepapas maso mozes si pripravovat vajicka ci jogurty alebo syr...alebo zapekat si s tym vsetkym zeleninu napr. brokolicu, karfiol...

servitka69

janka ja som si zvykla pri delenej strave natierat celozrne pecivo so sojovimi pomazankami najradsej som mala mexicku alebo francuzku ale aj ostatne ako cicerova, pazitkova, hubova neboli zle a potom zeleninku do toho :-) a vlocky si nemozes davat do jogurtu vlocky patria do rastlinej...jogurty papaj ked tak biele ja som zvykla aktiviu...

janka

Ahojte, ja aj s rodinou sme sa rozhodli pridat sa k delencom:) , len mi nie je zopar veci este jasnych, lebo som citala mnoho nazorov a častokrát sa nezhodujuú... Najviac ma zaujíma, či si môžem dať celozrnný chlieb s maslom, alebo nejakým rastlinným tukom a k tomu napr. zeleninu alebo med či DIA džem...Tiež mi nie je jasné, či možem jesť jougurt v rastlinný deň napr. s vločkami. A či je nejaký rozdiel medzi smotanovým jogurtom a nízkotučným a ovocným a bielym...Len všetky sú s cukrom... no fakt s tymito jogurtami tomu nerozumiem :(... Prosím mohli by ste mi niekto skúsenejší pomoct??? DAKUJEM KRASNE :)))