Oddelena strava

lucka

No ja neviem.Z osobnej skúsenosti hovorím, že môj metabolizmus pri delenej strave tak zlenivel, že by som teraz trávila 24 hod mäso a prílohu. A keď som mala živočíšny deň bola som prekyslená. Ovocným dňom som si pokazila žalúdočnú mikroflóru.Ja hovorím, aj táto diéta má aj klady aj zápory.

kiki

Musim sa priznat neverila som tejto diete ale zda sa,ze to funguje.Delenu stravu drzim dva mesiace som lahsia o 6kil.Ide to pomaly ale isto len treba vydrzat.

zuzik

Mila Kikusa je sice velmi pekne ze si sa rozhodla tak pevne dietovat a svoj jedalncek si skresala len na jedno jedlo denne.No mala by si vsak vediet ze tvoj system patri k velmi nespravnemu stravocvavaniu totiz jest raz do dna je velmi skodlive a navyse vynechala si najhlavnejsie jedlo dna a to su ranajky.Mohlo ta vylakat uz len to ze vo velmi kratkom casovom intervale dva mesiace si schudla az dvadsat kil co je abnormalne.A mimochodom mala by si vediet aj to ze vedci nedavno prisli na to ze jodidovana sol nieje skodliva.Takze si si si tym nesolenim velmi nepomohla pokial ti smiem poradit skus svoj jedalnik orientovat trochu zdravsie a hlavne venuj svoju pozornost auj ranajkam su najdolezitejsie z celeho dna

jun

chcem zacat s oddelenou stravou, potrebujem schudnut takych 7-8 kil
CHCEM SA SPYTAT, DIEVCATA, SCHUDLI STE AJ Z PRS? LEBO KED SCHUDNEM I TAM, TAK UZ TAM FAKT NIC MAT NEBUDEM :-((
PROSIM NAPISTE MI, CI SA TO NEJAKO PREJAVILO I NA HRUDNIKU vdaka

ja.

ja mam delenu stravu, schudla som 5kil za dva mesiace, ale neviem to dodrziavat striktne, jem aj sladke, teraz berem tabletky lkvb6 a mam strasnu chut na sladke, nemam pevnu volu, poradi dakto?

nasela

aj ja som skúšala tento spôsob stravovania - veľmi mi vyhovuje a chutí mi takáto strava.Približne za 1 rok som zhodila 17 kg.......cítim sa veľmi sviežo a sebavedome.Držím palce tým,ktorí to chcú vyskúšať !!!

monka

ahojte
moja kamaratka po porode pribrala 20 kg.jej dcera ma uz 5 rokov,a ona to nezhodila.az doteraz.zacala sa stravovat delenou stravou,pridala kazdy den cvicenie[1 hod],a za 3 mesiace schudla 20 kg.ma sice strie,a ovysnute prsia,ale citi sa a vyzera velmi dobre.a vobec si nedelila dni na sacharidove,bielkovinove.jedla maso,ryby,a k vsetkemu jedla zeleninu.nejedla,cestoviny,zemiaku,strukoviny,mucn e jedla...a podarilo sa jej to.ale v prvom rade musite mat trpezlivost.

artep

chcem poprosit o radu.kniha od L.Korinkovej je kucharka-recepty al. navod a rady ako zacat s oddelenou stravou???da sa kupit vo vsetkych knihkupectvach a pod akym nazvom?