Oddelena strava

heca

Maťka ak si v GOOGLI napíšeš - recepty delená strava - tak sa Ti otvorí WEB stránka,na ktorej si nájdeš všetko o delenej strave a tiež recepty ahoj Heca

heca

Ahoj Maťa,samozrejme,nie je problém,ale neviem či chceš recepty zo živočíšnej skupiny,alebo rastlinnej,tak Ti posielam aj z jednej aj z druhej moje obľúbené-zapekané kuracie mäso-4OO g uvareného vykosteného kuracieho mäsa,100 g hydinovej šunky,200g brokolice(žampiony),1 cibuľa,rastlinný olej,4 vajcia,100 g tvrdého 30%tvrdého syra,2 rajčiaky,soľ,mleté čierne korenie,nadrobno posekaný kôpor alebo pažítka.Uvarené mäso pokrájame na kocky,vložíme do väčšej nádoby,pridáme na rezance nakrájanú šunku a brokolicu,ktorú sme najprv uvarili v slanej vode a scedili.Z nadrobno nakrájanej cibule,rastlinného oleja,vajec a nastrúhanej polovice syra a soli si pripravíme riedku praženicu,ktorú vložíme k mäsu,podľa potreby osolíme a okoreníme zľahka premiešame a vložíme do trochu vymastenej zapekacej misy,obložíme ošúpanými rajčiakmi,posypeme bylinkami a druhou polovicou nastrúhaného syra a vložíme do vyhriatej rúry a necáme 10 až 20 minút zapekať a je to fantastické,podávame s čerstvou zeleninou.A teraz rastlinná-palacinky zo pšeničnej múky-800 g pšeničnej celozrnnej múky,1 PL pohánkovej múky,štipka prášku do pečiva,3 osminky minerálnej vody,3 žltky,soľ,rastlinný olej.Pšeničnú a pohánkovú múku vmiešame do minerálnej vody,rozšľaháme na hladkú kašičku,pridáme žltky,soľ,trošku oleja a necháme 15 minút postáť.Na teflónovej panvici s minimálnym množstvom oleja vypražíme palacinky a plníme podľa chuti,ja ich mám najradšej s dusenou zeleninou.Prajem dobrú chuť a ak chceš,môžem zajtra pokračovať.

buba

ahojte,

ja som spokojná s oddelenou stravou. upravil sa mi metabolizmus, znížila veľká chuť do jedla, a hlavne nemám problémy zo žalúdkom a nemusím sa za každým chodok hltať tabletky na žalúdok. stravujem sa takto už dva mesiace a vôbec nerozmýšľam nad tým že by som mala priesť na bežnú stravu. doporučujem každému kto trpí veľkým apetítom.

heca

Ja mám veľmi veľa receptov,pretože mám veľa kníh k tejto tématike, ja sa už takto stravujem dlho,ale teraz som to na pol roka prerušila a sa mi to vypomstilo,pretože som automaticky pribrala a mám sa čo oháňať,aby som tie kilá dala zasa dolu.Ja mám s delenou stravou výborné skúsenosti,ked sa presne dodržiava,tak má účinok,ale nie hned,treba vydržať a nenechať sa odradiť,chudnúť sa začne asi tak po mesiaci stravovania,tak sa držte.

heca

Neviem,či si už zohnala alebo kúpila knihy od L.Korínkovej a ak nie, ja ich mám prefotené a ak máš záujem, tak Ti ich pošlem.Heca

broňa

ja mám pozit.skúsenosti s oddelenou stravou. riadila som sa pokynmi z knihy od Harvey a Marilyn Diamondovcov "Ako si ovládať telo".
Výborné na chudnutie,a získanie množstva energie.

hekate

vsetci sa pytate a nikto neodpoveda. vyzyvam vas odpovedat na otazku: je nejaka overena kniha ktorou sa mozem riadit? ak ano, aka? d.