Oddelena strava

skajka

čaute,poradte mi prosim...chcem zacat s delenou stravou,viem čo je podstatou tejto diety,len by som chcela,či by mi nejaka dobra duša neposlala na mailik relny priklad toho,čo zjesť napr.na ranajky,desiatu obed olovrant a veceru...a ako striedať urcite dni po sebe...diky

dark.princess

Neviem ja som drzala oddelenu stravu a mne to pomahalo behom pol roka som zhodila 25 kg..... jasne ze som aj cvicila

mirusinkaa

ahojte..chcela by som zacat s edelnou stravou ale celkom dobre nechapem tomu systemu..nasiel by sa niekto ochotny kto by mi to vysvetlil?alebo aspon nejaku stranku kde to je podrobne vysvetlene...dakujem velmi pekne.,..

kisov

ahoj, chcem sa este opytat, co detske piskoty a detska vyziva? toto mozem a kedy? dnes mam biekovinovy den, asi ten najhorsi, ale aspon sa ma clovek na co tesit zajtra.
smiem este napisat ked ma nieco napadne?
dakujem

mysurienka

odeelnu stravu tiez neuznavam. v samotnej podstate tejto diety nejde o oddelenie stravy, ale o to, ze ste znizili celkovy kaloricky prijem,ak ste si to mile zienky nevsimli:) zvysok je len reklamny tah a propagacia isteho stylu. Ale keby ste sa zamysleli, co vsetko smiete a co nie:) prisli by ste na to aj bezomna:)

SHAKTI

ryba,syry,kuracie maso,sunka,zelenina...
sorry ale neviem co su to fit rozky :-) ucinne je to rychlo,pokial to dodrziavas,niekde sa uvadza,ze nemusis dodrziavat cele dni,ale staci odstup 4-6 hodin medzi jedlami