Nemam dostatok mlieka

Príspevok v téme: Nemam dostatok mlieka
terkaa

Mile mamicky, mam 14 dnoveho chlapceka, ktory sa narodil o 2tyzdne pred terminom akutne cisarskym rezom. Doteraz vsak nemam dost mliecka na kojenie. Snazim sa ho kojit, drzim ho na prsniku aj 3hodinky (asi 3x sa napapal) v ostatnych pripadoch som mu musela dat Bebu. Rano vacsinou nejake mlieko mam a vecer nic. Vyskusala som uz vsetky mozne caje, cierne pivo, meltu....vsetko mozne. Prosim Vas napiste mi, ci ste mali aj vy podobnú skúsenosť, ci je to vlastne normálne. Cítim sa strasne. Velmi mu chcem davat svoje mliecko, no neviem co s tym....dakujem za vase odpovede

stastnablcha

s tymt preslo vela zien.. vobec sa tym netrap. robis co mozes a nieje to nic za co by si sa mala citit zle. tiez som pri prvom plakavla ze pmieko nieje - hlavne ked mal vela problemov s bruskom a nevedeli sme njst mlieko prenho. druhu som kojila 2 roky a som si myslela ze tretie bude malina, ale nedalo sa. vtedy som si povedala ze treba to nechat tak, dali sme amilk a spokojna som.. vystresovana mama znamena vystresovane dieta a to nechcs...

JankaJankaa

Ahoj. Prosím o radu mamičky. Dcérka má 4 mesiace a ja strácam mlieko :( poradíte mi prosím, aké UM je najlepšie? Ďakujem vopred za odpovede

Liliannka

Tiež som nemohla kojit od prvého mesiaca a prikrmovala som malého sunarom premium a naštastie nemal žiadne problémy s ním. Niekedy to proste nejde no a vtedy si treba len nájsť to nejlepšie UM

Katy90

Presne tak, keď to nejde tak to nejde a netreba si to nejako vyčítať, akorát budete zbytočne v strese. Teraz už sú umelé mliečka naozaj kvalitné, aj keď to nie je materské mlieko, ale to neznamená, že to pre miminko nie je dobré

Mayka

Ja som nemala dost mlieka a maly si ho nevedel vytiahnut. Odsavala som, ale ani to nestacilo. Musela som prikrmovat. Skoncili sme na amilku

dubkas

Už sa nemusíš báť UM ja sama som nemohla kojiť tiež som sa bála že môžem ublížiť ale doktorka radila vyskúšať určite Sunar premium pretože deti ho dobre akceptujú a má najbližšie k materskému mlieku zo všetkých.Ja sa nemôžem sťažovať

zuzulik55

Ja som nemala dost mlieka a maly si ho nevedel vytiahnut. Odsavala som, ale ani to nestacilo. Musela som prikrmovat. Skoncili sme na amilku

gastanko2016

Kojenie je určite najlepšia a najprirodzenejšia vec pre bábätko. Ja som nanešťastie kojiť nemohla, tak mi neostávalo nič iné iba kŕmiť malého UM. Kým som našla vhodné mliečko pre malého prešli sme si kadečím. Našťastie som objavila amilk bifido a to malému chutí aj mu robí dobre na bruško.

bojla

ahojte chcem sa opytat tie co davate uz dietatu umele mlieko. Predtym ako ste nejake vybrali a presli nan ste sa o tom radili aj so svojou lekarkou ci vobec?

Anka77

DOPORUCUJEM GOJI. NA ZDRAVIE, DLHOVEKOST A KRASU. POZRITE VIDEO, CO UROBI S CHOROU KRVOU UZ ZA 8 DNI. NA KONCI PRISPEVKU. NESKUTOCNE.

GOJI JE PRAKTICKY NA VSETKO.

NA IMUNITU, ZRAK, DIABETES, RAKOVINU, REGENERACIU NERVOVEJ SUSTAVY A MOZGU, TEDA AJ NA ALZHEIMERA A PARKINSONA, CHOLESTEROL, KRVNY TLAK, KTORY STABILIZUJE, VYSOKY ZNIZI A NIZKY ZVISI, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU, UNAVU , VYCERPANIE, REGENERUJE PECEN A LADVINY, DLHOVEKOST, KRASU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM č. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50,- CZK NA KAZDU FLASU A 20,- CZK NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. PRI ZVISENEJ UNAVE A DUSEVNOM ZATAZENI JE DAVKA 50ML RANO NA LACNO.

PRI AKOMKOLVEK TYPE RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM, ABY SA VSETKY LATKY DOKONALE VSTREBALI A UCINKOVALI.

POZRI VIDEO CO UROBI S CHOROU KRVOU UZ ZA 8 DNI

www.youtube.com