Nemam dostatok mlieka

Príspevok v téme: Nemam dostatok mlieka
terkaa

Mile mamicky, mam 14 dnoveho chlapceka, ktory sa narodil o 2tyzdne pred terminom akutne cisarskym rezom. Doteraz vsak nemam dost mliecka na kojenie. Snazim sa ho kojit, drzim ho na prsniku aj 3hodinky (asi 3x sa napapal) v ostatnych pripadoch som mu musela dat Bebu. Rano vacsinou nejake mlieko mam a vecer nic. Vyskusala som uz vsetky mozne caje, cierne pivo, meltu....vsetko mozne. Prosim Vas napiste mi, ci ste mali aj vy podobnú skúsenosť, ci je to vlastne normálne. Cítim sa strasne. Velmi mu chcem davat svoje mliecko, no neviem co s tym....dakujem za vase odpovede

mala_sovicka

lenusa00 pekný deň prajem :-) vyššie ti písala stastnamimi aké mliečko oni pili a my tiež sme na tom závisláčili :) Tak je to chyba, že neobsahujú niečo viac. Preto treba hľadať. Zloženie pozerať. Zameriavať sa na všetko.

majusaa

suhlasim s tym, ze bylinky nie kazdej zene pomozu k mlieku. Tiez som im chcela verit, skusala ich ale ziadny uspech. Preto som rychlo musela patrat po tom, ze ake mlieko a preco a na rychlo to naozaj sranda nebola. Cize je lepsie aby mamina bola ready na vsetko.

JedineJa

Mne pomohla senovka grecka a benedikt lekarsky,kupis v obchode so zdravou vyzivou. Z kazdej uzivat 3 x denne 3 tabletky.

stastnamimi

lenusa00 my sme teraz zacali k materskemu mlieku po troske Hipp 1 Bio Combiotik a zatial si nemame na co stazovat. Brusko neboli, kaka normalne ako aj po materskom, cize ja som spokojna. Uvidime ci sa nieco zmeni ked nan uplne prejdeme ale myslim, ze bude dobre :)

stratenazena

syndiluca len tie bylinky nepomahaju kazdej zene, su zeny ktorym bylinky pri tvorbe mlieka pomozu a ich problem je vyrieseny ale takych mamiciek je coraz menej.. cize je dobre ak sa maminy rataju s tym ze naozaj sa moze stat ze toho mliecka mat nebudu a budu musiet riesit umele :)

majusaa

hlavne je dolezite aby mlieko obsahovalo prebiotika a probiotika, lebo tie su pre dojcata velmi dolezite. Netreba na to zabudat :)

lenusa00

ktore konkretne od nich? kazdemu dietatu vyhovuje ine, to je jasne. Tak vacsina umelych mliek obsahuje len to, co musia. Co davaju normy a nic na viac a to je podla mna naozaj velkou chybou :(

mala_sovicka

Po trápení a hľadaní sme si nakoniec dali od známej poradiť a vyskúšali sme Hipp až po ňom sme prestali mať problémy s boľavým bruškom. Veď to, ja som niektoré mlieka predtým tiež skúšala aké sú chuťovo, ale po pravde ani som sa nečudovala, že sme s nimi museli skončiť..

lenusa00

mala_sovicka presne toto su tie problemy, ktore nastavaju, ked mlieko nevyhovuje. Dieta by nemalo mat problem prijat mlieko ak mu chutovo vyhovuje a ak ma zlozenie pre spravne travenie :) Ktore vam nakoniec sadlo?