Nemam dostatok mlieka

Príspevok v téme: Nemam dostatok mlieka
terkaa

Mile mamicky, mam 14 dnoveho chlapceka, ktory sa narodil o 2tyzdne pred terminom akutne cisarskym rezom. Doteraz vsak nemam dost mliecka na kojenie. Snazim sa ho kojit, drzim ho na prsniku aj 3hodinky (asi 3x sa napapal) v ostatnych pripadoch som mu musela dat Bebu. Rano vacsinou nejake mlieko mam a vecer nic. Vyskusala som uz vsetky mozne caje, cierne pivo, meltu....vsetko mozne. Prosim Vas napiste mi, ci ste mali aj vy podobnú skúsenosť, ci je to vlastne normálne. Cítim sa strasne. Velmi mu chcem davat svoje mliecko, no neviem co s tym....dakujem za vase odpovede

mala_sovicka

preco stoji v kuchyni? pokial ste na tom uz takto, tak nevahaj a vyskusaj mu dat aj um. Urcite to bude lepsie ako sa takto po hodine, teda aj necelej trapit a zas ho davat k prsniku. Nie je to ziadna veda prejst na umele mliecko takze pohodicka :)

Kremeše

Ahojte ešte síce kojím ale neviem dokedy to takto vydržíme, keďže náš malý je poslednú dobu ako čert. Napapá sa, ale po pol hodine, hodine zase plače a neprestane až kým sa nepricucne. Neviem čím to je. Už som kúpila aj um Hipp 1 Bio Combiotik, ale zatiaľ len stojí v kuchyni a premýšľam či ho vyskúšať alebo ešte nie. Kedy je ten pravý čas na um prejsť? :(

tamarka78

Neoplatí sa s takýmito vecami hazardovať. Na dieťati nie je na mieste šetriť je potrebné mu dať všetko čo potrebuje. Niet nad to vidieť šťastné, spokojné dieťatko s plným bruškom. Kamoška tiež teraz rieši problémy s nedostatkom mlieka ale neustále jej pripomínam, že umelé mliečko je niečo čoho sa netreba báť.

Sašena

Pekny vecer babulky ja som sa pytala preto ze keby si to mamina upravila tak by jej dlhsie vydrzalo nie? vobec ma nenapadlo ze by to mohlo sposobit dietatku nejake problemy. Ale uz aspon budem mudrejsia.

pocahontass

my teraz pracujeme s lekarkou na tom aby sa mi zacalo tvorit viac mlieka ale nejako nic nepomaha. To mam taky pocit, ze budeme musiet tiez prejst na umele. Ale tak ako som mala obavy z umeleho, tak ked som si precitala tieto vase skusenosti tak sa uz tak neobavam :) lepsie ako sa trapit s tym ze nemam dostatok materskeho.

Zloba289

modroocka ked si s um iba prikrmovala tak ako to vyzeralo? davala si ho babu na vecer? alebo ako a v akom mnozstve? Tiez to u nas vyzera tak ze budeme musiet zacat prikrmovat, len vobec si neviem predstavit ako to bude vyzerat aj ked niekam pojdeme a podobne :/

rastlinocka

dievocka - uletené? to si ešte pekne pomenovala. To je hazard so zdravím dieťaťa. Bábu treba dať všetko, čo potrebuje!

dievocka

Sašena pre dieta je podstatne aby mu mamicka vybrala kvalitne mlieko, ak teda nemoze kojit. A bolo by uletene aby potom kvalitne mlieko nejako riedila s vodou alebo nieco. Z toho by mohli dietatku vzniknut travice tazkosti a myslim, ze to by nechcela ziadna mama;)

Romanka25

Sašena je dobre ak sa mamicka riadi presne tym co je na krabici, aj chce aby dietatko rastlo ako ma, aby nemalo problem so stolicou, aby neplakalo, ze ho boli brusko a podobne ;)