Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

lalinka12

to je super, že to budeš mať takto akoby nadosah, ale myslím, že aj keby si to nemala tak na dosah, že tam bežne chodíš, tak aj tak sa oplatí tam ísť, lebo takéto dni vedia dať človeku mnoho a najmä ak nevieme ako sa starať o pleť, čo potrebuje tak nám to môže pomôcť sa zorientovať ;)

adellline

..lalinka aj ja som pozerala..som cakala kedy budu aj nejake ine terminy a kde..pozerala som ze aj u kozmeticky kam ja chodim bude takyto den..pojdem ku koncu mesiaca tam tak sa jej na to musim opytat..ze co a ako ci je nejako potrebne vopred sa nahlasit alebo nie.. :)

lalinka12

lupienok u mňa to bolo tak že som si začala zisťovať čo a ako aj čo sa týka mojej pleti aj kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND potom mi kamoška spomenula že bývajú aj nejaké BEAUTY DAYS tak som našla že kde kedy to bude aby som mohla tam zájsť tak som tam išla vyskúšala som si nejaké tie produkty a poradili mi čo by bolo pre moju pleť najvhodnejšie teraz som pozerala asi týždeň dozadu že kedy bude niečo také a chystá sa čo viem 22.09. v Ružomberku Beauty Day v Biopredajni Dom Zdravia, podľa mňa je to vhodná akcia, keď nevieš čo je pre pleť vhodné ;)

adellline

..diia kiezby to pre kazdu z nas bolo take jednoduche..velkym problemom je to..ze nepozname svoju plet..dennodenne ju mame na ociach, ale venujeme jej len velmi malo pozornosti a potom prichadzaju problemy, ked zrazu mame vybrat nieco, co by jej mohlo urobit dobre..

lalinka12

marila len niekedy toto nie je len o problémoch ale aj o mnohých iných veciach ja keď som toto riešila tak som si sama netrúfla ani len na to aby som si nejaký krém vybrala pretože už som narobila mojej pleti dosť problémov a ďalej ich už nechcem opakovať ;)

diia

marila sak asi podla toho ake mas problemy s pletou, tak podla toho si vyberaj kozmetiku nie? to je podla mna ten hlavny faktor, ktorym sa treba riadit, inak si nevyberies tu spravnu si myslim, treba si ujasnit kde je problem a potom podla toho :)

Marila

Neviem, kde ona o nej čítala, ale ja som sa dočítala o ANNEMARIE BÖRLIND v zdraví, po dlhom čase som si ho kúpila a narazila som tam tiež na túto kozmetiku. Už som si ju aj hľadala, že čo vlastne všetko majú, len je tam toho toľko, že netuším ako si vybrať niečo pre mňa..

adellline

..pouzivam ju uz dlhsie..avsak presne neviem kolko to uz je..dostala som sa k nej cez moju kozmeticku..ku ktorej pravidelne chodim a myslim..ze som urobila dobre ze som sla do toho ze ju aspon vyskusam..aj ked je velmi podstatne si vybrat z tejto znacky presne to co plet potrebuje..v akom casopise si sa o nej docitala?..

niina

Hola..Pouzivate niektora tuto kozmetiku uz dlhsiu dobu?..Rada by som vedela ci po jej pouzivani ste spozorovali nejake zmeny k lepsiemu na pleti..Docitala som sa o nej v casopise pred par dnami, mozno uz aj tyzden je to..A rada by som ohladne tejto znacky vedela nieco viac..Kozmetiku striedam pomerne casto a neviem najst nic take pri com by som zostala, co by mojej pleti vyhovovalo.. :(