Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

Marila

Bol bol, pred nejakými mesiacmi. Ale to nie je podstatné, podstatné je to, že mi to otvorilo oči. Že som si našla, čo som potrebovala a že som začala ANNEMARIE BÖRLIND používať :)

gisela

Celkom zaujímavá kozmetika podľa vašich slov. A môžem sa spýtať, či ponúka aj regeneračné masky na tvár?

diia

lavila potrebujes jej dat zivot? tak je potrebne ju aj hydratovat a hlavne teda povzbudit, myslim, ze tebe by mohla byt fajn rada Energynature :) a plus potom doplnat to nejakou dobrou maskou a plet sa z tohto problemu dostane, len jej musis pomoct. :)

dejana

Smolnusa - to je v pohode, myslím, že ešte niečo také bude, predsa toto bolo super a bola by škoda, keby takých dní nebolo viacej. Pretože ozaj veľmi veľa vecí sa d dozvedieť na takomto dni :)

ennilia

..smolnusa viacej ich je..ja som sa od kamosky o tychto dnoch dozvedela..zevraj na facebooku to pridavaju kedy taketo dni su a kedy..aspon tak mi to spominala..vyskusaj pozriet..kamaratka aj bola na jednom a ta si pochvalovala..ze super starostlivost a hlavne odborne poradentstvo..

mimiaa

Marila - v zdraví bol nejaký článok? A bolo to dávno? som si ani nevšimla? A čo si sa vlastne dozvedela, ak môžem vedieť?

smolnusa

dejana - tak super. takyto den byva len raz za rok alebo ich byva viacej behom roka. ja som sa spamatala neskoro, ze vobec nejaka takato akcia aj je

Marila

Mimiaa na vrásky má vplyv veľmi veľa vecí. Taktiež ich mám a pátrala som po tom, čo by mi mohlo pomôcť. O tejto značke kozmetiky som čítala prvýkrát v časopise Zdravie, pred nejakým časom a poviem ti, že vtedy sa niečo vo mne zlomilo a začala som viac pátrať po tom, prečo tie vrásky a ako to celé riešiť. :)

dejana

Smolnusa - keby som nebadala, tak si asi nedonesiem domov plnú tašku kozmetiky, nie? :D Obsahuje také zložky ako je harmanček, šalvia, aloe vera, panthenol, kyselina salicilová a mnoho ďalších prospešných zložiek.
Čo všetko v tej taštičke? Od ANNEMARIE BÖRLIND z rady PURIFYING CARE čistiaci gél, pleťový toner, krém a taktiež aj masku, čiže všetko, čo moja pleť potrebuje :)