Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

lubinka345

Na suchú a citlivú pleť môžem vrelo doporučiť ZZ SENSITIVE. Som max. spokojná. Nereagujem na to, pričom mám veľmi citlivú pleť. Po krémoch je pleť hladučká a jemná.

horatio

Tristana, skus si vypytat vzorky priamo na assay.sk, alebo im napis aku mas plet a oni ti radi odporucia vhodny pripravok, maju tam kozmeticku, ktora poradi. ja ti s mojou skusenostou neprispejem, nakolko ja mam zmiesanu, takze pouzivam iny krem od nich.

Tristana

Mate niektora skusenosti s niecim na suchu a citlivu plet? Uz som vyskusala asi vsetko a nic mi nezabera, len sa mi vytvorili este vyrazky.V lekarni mi dali nejake vzorky z tejto kozmetiky.
.. - ty si uz vyskusala nejaky krem?

milkafr

Ja by som si nad tym hlavu velmi nelamala. Proste jedz zdravo, to znamena, snaz sa nejest vyprazane pokrmy, obmedz mliecne vyrobky, pi viac vody, pripadne nejake cistiace caje,ze telu pomozes zbavit sa necistot.Nejako sa nad tym jedalnickom netrap :-)

petrapetra

...cassie789 vies, niekedy sa aj ja nad takymito vecami zamyslam...a to ovocie a zelenia z hypermarketov uz ani zdaleka neobsahuje to co by obsahovat mala...a nielen z hypermarketov...je to katastrofa...clovek by sa aj snazil zdravo stravovat, nieco si sa, cvici a o chvilku cita, ze je to zle....nastupuje demotivacia....uz neviem, podla coho sa riadit

cassie789

mozem vas poprosim o nejaky vzorovy jedalnicek ,kt si mam vytvorit aby som mala lepsie ucinky spolu s radou purderm? bolo mi povedane aby som vylucila tuky,cukry,ml.vyrobky..a mozno to bude zniet blbo ale to co mam potom akoze jest, viem ze zelenina, ovocie,celoz.vyrobky,soja, ale to ani jogurty , ani mlieko ani syry? to si mam dat rano vlocky s mliekom bez mlieka, alebo chlieb bez syru alebo masla? neviete o nejakej stranke kde by boli tipy na stravovanie bez spominanych veci?

baculka13

Ibissa, ja a aj moje dcéry používame ceramidový šampón a aj kondicionér, máme dlhé a aj krátke kučeravé vlasy a výsledok je super. Zváž to.

dada3245

Osobne mám vyskúšaný ceramidový šampón aj kondicionér. Myslím, že pokiaľ máš dlhšie vlasy nemá zmysel ho ani kupovať bez kondicionéru, lebo ich nerozčešeš. Vydrží dlho, stačí málo, veľmi aj pení :-)KOndicionér len do končekov vlasov si dávaj. Mne veľmi pomohol. Vlasy sú úplne iné. Mala som vlasy slabé, lámavé, vypadávali mi. Teraz sú krásne lesklé, pevné, jedným slovo zdravé.

Tinusacka

Ibissa - ceramidovy sampon som vyskusala aj s kondicionerom ked som mala uz vlasy v hroznom stave.Doteraz ho pouzivam a kombinujem so psenicnym a vlasy mi konecne tak nevypadavaju, nelamu a lupiny mi uplne vymizli, takze ja mozem odporucit. VIem ze je trosku drahy,ale ked som si kupovala pripravky z lekarne proti lupinam a suchym vlasom, tak som vyhodila este viacej korun, lebo sa nesmu uzivat dlhodobo.Ked som si kupila iny sampon, napr. loreal alebo timotei tak sa mi tie problemy vratili. Takze mne sa oplatilo investovat.
.. - ja mam suchu a citlivu plet, pouzivam toner a krem Rose Dew a nocny krem LL regeneration proti vraskam. POuzivam to este kratko,ale uz teraz vidim ze mam hydratovanu, a taku ako keby rozziarenu plet.