Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

kika123456

pouzivam od tejto znacky aj sampony a sprchace a konecne je to uplne nieco ine ako lacne z Avonu, z ktorych ma len svrbela pokozka, co mali tolko parfumov a umelin

gabster

Ahojte, ja pouzivam uz par mesiacov seriu LL Regeneration a som velmi spokojna. Citim na pleti, ze je velmi dobre hydratovana. Velka vyhoda je, ze staci nanasat ovela mensie mnozstvo, ako som bola zvyknuta pri inych kremoch a uz teraz mam odskusane, ze bezny 50ml krem mi vyzdri skoro dvakrat dlhsie. Priatel pouziva radu z DADOsens na aknoznu plet a tiez si pochvaluje.

kristina123

Ja pouzivam tuto kozmetiku uz par rokov, pouzivam od nich uz takmer vsetko, aj dermakozmetiku dado sens aj make up, tiene, ceruzku, ruz, puder, sampony, deodorant :-) Kupujem si ju v kozmetickom salone a cez net, ale dostat ju aj v lekarnach aj priamo na ich stranke kde maju super akcie. Je to jedina prirodna certifikovana kozmetika ktoru som nasla s certifikatmi BDIH a Ecocontrol. Velmi mi vyhovuje a plet sa mi zlepsila. Combination seriu pouziva kamoska, ona ma problemy s mastnou T zonou, vraj jej to tiez pomohlo a zredukovala sa jej tvorba mazu.

skip

ahoj, ja mam ceramidovy sampon aj balzam k tomu, je naozaj super, na tuto kozmetiku som zatial tiez pocula len dobre ohlasy, ak niekto ma skusenosti s radou combination, tak sem s tym:-)). inak pravidelne pozeram ich stranku assay.sk, mavaju celkom dobre akcie, musim napisat ježiškovi:-))

LULU 2

ja osobne som sa k nej dostala náhodou, vyskúšala som už rôzne značky, ale pri tej som zakotvila, mám dosť problémovú pleť, ale táto značka mi vyhovuje asi najviac. Veľmi mi pomohla. Takže vrelo odporúčam. Ja používam radu Pur Derm, šampóny majú tiež super. Mama si kupuje Energizer, tiež je nadšená :-)