Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

simka111

ma niekto nejake nove skusenosti s kozmetikou Dado sens pur derm ????,,
neviem sa rozhodnut medzi La roche a Dado sens...

simka111

skúšam teraz vzorky kozmetiky Dado sens už asi treti den, plet sa mi začína dosť zhoršovat,neviem či mam počkať, alebo prestať používať,,, ide leto, rada by som vyzerala k svetu.. viem, že táto kozmetika je prírodna a že zhoršenie pleti je len príznakom toho, že sa čistí, ale dúfam že nie dlho, keby som ju objavila niekedy začiatko roka tak v pohode, do leta by to možno bolo fajn, ale teraz neviem.... :(

kayla5

a este by som sa chcela opytat tych co uz vyskusali ceramidovy sampon , ze v com sa im zlepsili vlasy, lebo ja rozdiel medzi tych a obycajnym lacnym zihlavovym zatial nevidim.. dik

horatio

no podla mna ten make-up je taky lahsi, takze az tak velmi nekryje, co by mi ale az tak nevadilo, avsak ani dlhodobo nezmatni plet (ja mam t-zonu mastnu), takze ho dopouzivam a budem sa musiet poobzerat po lepsom, dufam, ze najdem nejaky prirodny. kremy ale maju super.

kayla5

muc , neviem ci narazas na mna pretoze viac krat som tu pisala a nie vzdy z toho isteho nicku lebo nie vzdy sa mi chcelo pozerat aky som mala predtym,a neviem presne povedat ci tu chodia predajcovia tejto znacky tiez komentovat, ale podla mne by potom pisali v mene AnB ..btw mohol by mi niekto odpovedat na ten makeup, nechcem si ho zbytocne kupovat, dost to stoji a ked mi to nebude nic kryt tak zbytocne.

muc

myslim, ze predajcovia tejto kozmetiky tu trpia samomluvou. pri 6. nicku z tej istej IP adresy som ich prestala dalej pocitat. myslim, ze len skodia svojej kozmetike takymito prizemnymi praktikami...

kayla5

a skusali ste z dekorativky uz aj fluid makeup?mne zatial poslali vzorku, ale mam pocit ze ked si ho nanesiem a rozotieram si ho rukami tak akoby mi zmizol, a vyzeram akokeby som ziaden makeupnemala a pritom mam dobry odtien..

.a.a.

Tak čo sa týka rady ohľadom krému na citlivé oči,tak ti môžem odporučiť Pura Soft Q10. ja som s ním veľmi spokojná.Čo sa týka tieňov, to nemám odskúšané, ale používam odličovač (gélovitá voda), ktorý je tiež super, nič nešpíte,dokonale zbaví make upu a so špirálou som tiež velmi spokojná. Mne ta kozmetika sadla hneď. zamilovala som sa do nej :-)

Tristana

Dakujem za vase rady.Vyskusala som tie vzorky co mi poslali,a potom som si objednala celu seriu na citlivu plet. musim poklopat ze zatial mi to velmi dobre robi, i ked to pouzivam iba 3.den. Uvidime neskor,ale konecne nemam taku citlivu,flakatu a svrbivu plet. Neviem ci je to iba moj subjektivny pocit, ale zda sa mi ze mi zmizlo aj par vyrazok,takze super.
Este som sa vas chcela prosim opytat.Nosim kontaktne sosovky a dost mam citlive oci a neznesiem len tak hocico a dost reagujem alebo sa musim po praci hned odlicit.Nemate niektora skusenosti so spiralou, tienami alebo ceruzkou na oci od annemarie,ze ake su???

petra433

Volá sa to Dado SEns Ectoin fluid, ale je to určené na zrelšiu pleť, ja mám 29 rokov,tak mi to doporučili, pleť sa pekne vyhladí a obsahuje aj UV-A a UV-B faktor čo je na leto veľmi dôležité pri akné. Taktiež ak používaš make up, tak len prírodný!