Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

Marila

Vôbec nie. Ja používam AQUANATURE krém a čistiacu penu a ešte k tomu Beauty Pearls sérum a dočkala som sa sviežej a hydratovanej pleti :) :)

kamcika

To je potom super.
Spadol mi kameň zo srdca. Teší ma, že to nejde na úkor takýchto vecí. Takže by som nemusela mať obavy ju vyskúšať :)

Marila

Nie je testovaná na zvieratách. To na takéto veci si aj ja dávam pozor, aby kozmetika bola kvalitná a taktiež aby nebola testovaná na zvieratkách. Takže toto je vec, z ktorej nemusíš mať obavy. Certifikáty majú zmysel, nie je to len nejaký reklamný ťah. Certifikáty dostane len kozmetika, ktorá splní isté požiadavky a tie sú dosť prísne.

1mini2

Poprosim vas, tie, ktore tuto kozmetiku pouzivate, viete mi poradit taky univerzalny denny krem? Celkom by som rada zacala nieco take pouzivat, nech sa mi da plet trocha dohromady :)

vcelka

mňa by zaujímalo a chcela by som sa spýtať, či je ten certifikát aj na niečo dobrý, alebo je to len taký reklamný ťah

mifuska

pochybujem, ze by bola tato kozmetika testovana na zvieratkach. vsak ma asi aj certifikat a pochybujem, ze by ho dali takejto spolocnosti

kamcika

Je táto značka testovaná na zvieratách? Nechcem takú kozmetiku používať preto zatiaľ sa kozmetiky stránim ako to najviac ide. Ale tiež by som chcela sa o seba starať, len aby som tým zvieratkám neublížila.

adellline

..gisela Annemarie Borlind ma rozne masky..treba si vybrat len taku ktora by ti vyhovovala..ja pouzivam Ciernu masku 2v1..