Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

Peter_78

ahojte,
ja som mal dlhodobo problem s extremne presusenou pokozkou. Hocico som si dal, zhorsilo sa to. Potom som sa nahodou dostal k stranke assay.sk a nasiel som tam radu na moj problem. Na vzorku som nereagoval, Objednal som 3 produkty Extroderm a konecne sa mi plet zlepsila aj ked trvalo dlhsie kym sa to vylepsilo, ale vraj je to normalne pri prirodnej kozmetike.

petra433

Tak mne sa najprv pleť potom dosť zhoršila, keď som začala užívať to Dado Sens, bola som nešťastná,chcela som prestať, ale napísala som tej pani a ona mi poradila,že určite nemám prestať,že je to normálne ak sa začne používať prírodná kozmetika, pleť sa začne prečisťovať od vnútorného zápalu, chémii a pod. Rozpísala mi presne ako to funguje, tak som si potom doobjednala všetko z tej série, aj tú špongiu(fantastická vec), lebo som mala len čistiace mlieko a účinný krém a výsledok sa dostavil aj keď neskôr. Teraz nemám žiadne akné, kombinovala som to potom aj s tym Ectoinom, ktorý mi zredukoval jazvičky. Základom je byť trpezlivý, treba si uvedomiť koľko rokov trpíte akné a aby sa dala pleť dokopy nebude na to stačiť ani mesiac, ani dva, ani tri. Po pol roku môžem teraz povedať, že mám pleť úplne zdravú, ale procesom liečenia som prešla pomaly ale isto.

ayaa789

ja uz neviem co mam robit, vyskusala som vsetky kozmetiky na mastnu aknoznu plet, nic nepomohlo, kupila som si tuto,jem same celozrne veci aj vit.E v tabletkach, zinok, zihlavovy caj, ovocie, zelenina pouzivam to pravidelne rano-vecer, uz mesiac a plet mam v hroznom stave, vsade uhry, hnisave vyrazky :((( nemalo by sa to uz po tom mesiaci konecne zmenit, alebo som zase natrafila len na kozmetiku za ktoru vela zaplatim a nic z nej

horatio

marta 9549: pojdes na stranku assay.sk a tam hore v ruzovom policku je kontakt, kliknes a ono sa ti zobrazi policko, vpises meno (staci krstne), mail a do policka poziadavka im napises svoju prosbu o vzorky, popripade nech ti poradi podla typu pleti, zadas overovaci kod, ktory je tam napisany a oni by sa ti mali ozvat na mail. skus, ja s nimi mam dobre skusenosti, su ochotni